تعویض کاشی شکسته در کمتر از نیم ساعت!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

تعویض کاشی شکسته بسیار مهم است، چرا که ممکن است لوله‌های آب در زیر کاشی نشتی داشته باشد و آب به حمام شما راه پیدا کند و مشکلاتی را به وجود بیاورد،به همین منظور در این مطلب تعویض کاشی شکسته را به شما آموزش می دهیم.

تعمیرات منزل: قطعاً برای شما هم زیبایی ظاهری و تمیز بودن حمام اهمیت بسیاری دارد. شکستگی و یا ترک خوردگی کاشی حمام یا سرویس بهداشتی می‌تواند بسیار مهم باشد از این رو که ممکن است لوله‌های آب در زیر کاشی نشتی داشته باشد و آب به حمام شما راه پیدا کند و مشکلاتی را به وجود بیاورد. بااین مطلب از ihome همراه باشید تا روش‌های تعویض کاشی های شکسته را به شما آموزش دهیم.

وسایل مورد نیاز برای تعویض کاشی شکسته

  • مغار یا جداکننده
  • چکش
  • دریل
  • کاردک
  • دوغاب (سیمان و آب)

تعویض کاشی شکسته

مراحل تعویض کاشی شکسته

در قدم اول با استفاده از ابزار مخصوص دوغاب بین درزها را جداکنید.

تعویض کاشی شکسته

بعد از اینکه به وسیله یک ردیاب از عدم وجود جریان برق و تأسیسات آبی اطمینان حاصل کردید، با استفاده از دریل چند سوراخ روی کاشی ایجاد کنید. این کار کمک می‌کند که کاشی بیشتر سست شود و شماراحت ترآنرا از دیوار جدا کنید.

تعویض کاشی شکسته

حالا با استفاده از چکش و قلم درز قسمت‌های شکسته را جدا کنید. برای انجام این کار نکات ایمنی را رعایت کرده واز عینک محافظ و دستکش استفاده کنید.

تعویض کاشی شکسته

پشت کاشی جدید را کاملاً با چسب خمیری مخصوص کاشی بپوشانید. کاشی را با دقت در جای خود قرار داده و با استفاده از چند جداکننده آن را محکم کنید.

تعویض کاشی شکسته

اجازه دهید زیر کاشی کاملاً خشک شود. جداکننده‌ها را از بین درزها خارج کنید و با استفاده از دوغاب بین درزها را بپوشانید.

در مطالب بعدی آموزش های بیشتری برای تعمیرات منزل با شما در میان می گذاریم، بس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون و ساده ترین روش های تعمیرات منزل  چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده:‌‌ ساناز سردارنیا | تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *