مدل رو تختی عروس، چی بخرم که از مد نیافته؟!

تاریخ بروزرسانی : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷

در انتخاب مدل رو تختی عروس علاوه بر علاقه ی شخصی و آرامش بخش بودن رنگ انتخابی باید به هارمونی و هماهنگی آن با سایر اجزای فضای داخلی تان حتما توجه داشته باشید.

پرسش و پاسخبعد از انتخاب تختخواب مناسب در دکوراسیون اتاق خواب مهمترین عنصری که باید در نظر بگیرید رو تختی است. طرح روتختی شما یکی از مهمترین مواردی است که می تواند ظاهر اتاق خواب شما را در جهت مثبت و یا منفی دگرگون کند، به همین منظور در این مطلب از ihome قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در باره ی انواع مدل رو تختی عروس آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید شاید این سوال دغدغه ی شما عزیزان نیز باشد.

مدل رو تختی عروس

سوال: من در حال تهیه جهیزیه عروسی ام هستم، میخواستم بدونم بهترین مدل روتختی عروس چه مدلی است و چگونه می توانم رو تختی مناسب را انتخاب کنم؟

پاسخ: در انتخاب رو تختی عروس باید سه نکته ی اساسی را در نظر بگیرید :

  • کیفیت رو تختی وکالای خواب خریداری شده
  • هارمونی رنگ رو تختی انتخابی با سایر جزییات فضای اتاق خواب
  • طرح روتختی احتمالی و تناسب آن با سایر جزییات فضای اتاق خواب

مدل رو تختی عروس

کیفیت روتختی عروس

در انتخاب مدل روتختی باید به بالا بودن  کیفیت رو تختی حتما توجه داشته باشید، چرا که شما قرار است دست کم به مدت چند سال از آن استفاده کنید و رو تختی های کم کیفیت می تواند برای شما دردسر ساز باشد. بهتر است برندهای مطرح در این زمینه را پیش از خرید در نظر بگیرید و خرید خود را از نمایندگی های آن ها انجام دهید تا انتخاب معتبرتری داشته باشید. برندهایی مانند لایکو، تاچ، خزر مرینوس و… از جمله برندهای مطرح در این زمینه هستند.

مدل رو تختی عروس

رنگ روتختی عروس

در انتخاب رنگ رو تختی عروس علاوه بر علاقه ی شخصی و آرامش بخش بودن رنگ انتخابی باید به هارمونی و هماهنگی آن با سایر اجزای فضای داخلی تان حتما توجه داشته باشید؛ برای این منظور می توانید رو تختی خود را با پرده اتاق و یا فرش ست کنید .

مدل رو تختی عروس

طرح و مدل رو تختی عروس

مورد آخری که در هنگام خرید رو تختی باید حتما به آن توجه داشته باشید، انتخاب طرح روتختی است، اگر به طراحی های سه بعدی و شلوغ علاقه دارید و فضای اتاق خواب شما کوچک است باید بگوییم که هرگز نباید به سراغ چنین طرح هایی بروید چرا که فضای داخلی شما را کوچکتر از آنچه که هست به شما نشان می دهد سعی کنید از طرح های ساده تر و تک رنگ  برای روتختی اتاق های کوچک استفاده کنید، رو تختی های دو رو نیز برای مدل رو تختی عروس بسیار مناسب است و می تواند هر زمان که تمایل دارید آن را تعویض کنید و جلوه منحصر به فردی را به دکوراسیون داخلی خود ببخشد.

مدل روتختی عروس 2018

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *