گل آرایی منزل با گل های پاییزی، با این 6 ترفند پاییز را بهار کنید!

نویسنده : ihome.ir | تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶

امروزه با گل آرایی منزل با گل های پاییزی و فصلی در کنار چیدمان صحیح گلدان می توانید به سادگی رنگ و بوی تازه ای به دکوراسیون منزل خود ببخشید و جلوه ی بهتری به آن هدیه کنید.

دکوراسیون داخلی: همیشه از فصل و تغییرات آن در دکوراسیون منزل خود طبیعت و رد پای آن را خاطره ساز کنید؛ حالا هم پاییز و استفاده از رنگ بی نظیر و بی بدیل نارنجی را فراموش نکنید. امروزه که در هر فصل می توان گل های طبیعی را از بازارچه های محلی تا مرکز گل های دائمی تهیه کرد و از نعمت زیبایی و رنگ و بوی آن لذت برد، بد نیست با گل آرایی منزل رنگ و بوی تازه ای به دکوراسیون منزل خود ببخشید، برای این منظور کافی است با این مطلب از  ihome همراه باشید تا شما را با روش های استفاده از گل های طبیعی در دکوراسیون منزل آشنا کنیم.
تصور کنید عصر پاییزی را که، وقتی خانه را برای مهمانان آماده می کنید، در نزدیکی درب ورودی منزل گل و گیاه قرار بگیرد یا گل هایی که دسته شده در کنار میز سرو میوه یا غذا یا حتی اتاق های تعویض لباس مهمان ها قرار داشته باشند، من که به شخصه اگر در چنین موقعیتی قرار بگیرم هیچ گاه این مهمانی را فراموش نخواهم کرد،با ما همراه باشید

گل آرایی منزل با گل های پاییزی

گل آرایی منزل با گل های پاییزی برای دکوراسیون غذا خوری

توجه کنید که در گل آرایی منزل با گل های پاییزی ترکیب شما نباید بزرگ باشد تا تاثیر داشته باشد. میتوان از سه شاخه گل با ترکیب رنگ قهوه ای و نارنجی در یک بطری شیشه ای قرار دارد بر روی یک این میز قهوه استفاده کنید. پتوس، گیاهان زینتی، ارکیده های عنکبوتی ، گیاهانی با ترکیب رنگی فوق العاده زیبا و تلفیقی بی نظیر که مناسب قرار گیری در ابتدایی ترین قسمت منزل و میزهای غذا خوری هستند، پیشنهاد می کنم در صورت امکان در مقابل آیینه قرار بگیرند تا جلوه چشمگیری ایجاد کند.

گل آرایی منزل با گل های پاییزی

گل آرایی منزل با گل های پاییزی برای دکوراسیون نشیمن

برای انتخاب بعدی می توان گل های زرد نارنجی را با انواع سرخس ها و شاخه های انجیر ترکیب کنید و یک طرح خاص را با ترکیب گل و گیاه و شاخه های درخت میوه ایجاد کنید، این مدل گل آرایی منزل با گل های پاییزی بهترین ایده برای میز جلومبلی است.

گل آرایی منزل با گل های پاییزی

گل آرایی منزل با گل های پاییزی برای دکوراسیون اتاق خواب

از ترکیب گل های داودی و سرخس ها غافل نشوید، ترکیبی جالب و ایده ای مناسب برای قرار گرفتن در کنار تخت خواب یا روی میز کنار است، البته توجه داشته باشید که گل آرایی منزل با سایر گل ها نیز امکان پذیر است، پس خودتان را به این گل ها محدود نکنید.

گل آرایی منزل با گل های پاییزی

گل آرایی منزل با گل های پاییزی برای میز کنسول

می توانید از گلبرگ های خشک یا پرپر شده گل های زیبای نارنجی یا هر رنگ دیگری که دارد هم استفاده کرد. آنها را بعد از خشک شدن کامل در یک گلدان استوانه ریخته و در طبقات سرویس بهداشتی خود جای دهید، و یا از ایده ی گل آرایی مشخص شده در تصویر کمک بگیرید.

گل آرایی منزل با گل های پاییزی

گل آرایی منزل با گل های پاییزی برای میز جلو مبلی

برای گل آرایی میز جلو مبلی و میزهایی که مرکز توجه منزلتان است، بهترین و مناسب ترین ایده یک دسته گل رز نارنجی بدون اضافه کردن هیچ برگ سبز اضافی در یک گلدان ساده است.این ایده ای ساده اما در عین حال فریبنده است که دکوراسیون شما را دگرگون می کند.

گل آرایی منزل با گل های پاییزی

گل آرایی منزل با گل های پاییزی برای ورودی

نظرتان در مورد گل آرایی منزل با گل های پاییزی با تنه خشک شده بعضی گیاهان چیست؟ این ایده یکی از بهترین ایده ها برای ترکیب با گل های دیگر و یا استفاده تنها در فضای دکوراسیون داخلی است.

شما به ما بگویید…
به نظر شما کدام گل هابرای گل آرایی منزل با گل های پاییزی مناسب تر است؟ نظر خود را با ما و سایر مخاطبان ihome از طریق دیدگاه های پایین همین مطلب به اشتراک بگذارید.

در کانال تلگرام آی هوم شما را با ایده های بیشتری برای تزیین منزل آشنا کرده ایم، پس همین حالا در تلگرام به ما بپیوندید و از به روز ترین ایده ها و ترفندهای دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

نویسنده:‌‌ راضیه ضمیری | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *