گزارش ویدیویی از چهارمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

تاریخ بروزرسانی : ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات، در میان استقبال چشمگیر شرکت‌کنندگان و مراجعه‌کنندگان داخلی و خارجی به کار خود پایان داد.

به‌گزارش وبلاگ ihome.ir، در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات که از تاریخ 8 تا 11 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، 107 شرکت داخلی و 23 خارجی فعالیت‌های خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

در نمایشگاه امسال هم نمایندگانی از کشور های قبرس، یونان، فرانسه، ایتالیا، عمان، ترکیه، دبی، گرجستان و قزاقستان نیز مشارکت فعال خواهند داشت و آخرین توانمندی خود را در معرض نمایش قرار دادند که با استقبال خوبی هم مواجه شد.

مشارکت کنندگان در نمایشگاه امسال مشاورین املاک و مستغلات ، انبوه‌سازان و سازندگان ، موسسات تامین سرمایه در املاک و مستغلات، تعاونی های مسکن ،معماران و طراحان پروژه های ساختمانی، پیمانکاران مدیریت و سیستم کنترل پروژه های ساختمانی مالکان و مدیران پروژه‌های سرمایه‌گذاری با معرفی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در املاک، سازمان ها و شرکت ها با هدف مدیریت، نگهداری و بهره برداری از املاک، املاک و مستغلات در مناطق آزاد تجاری و صنعتی فناوری اطلاعات در بخش های املاک و مستغلات ، مدیریت بهره برداری از املاک، بازاریابی املاک، موسسه های آموزشی در زمینه املاک و مستغلات، شهرداری های شهرها و شهرستان ها و مناطق مختلف از شهرداری تهران بوده وحضور پر رنگی نیز داشتند.

‌ ‌ انتخاب ihome.ir به عنوان غرفه برتر چهارمین نمایشگاه املاک و مستغلات⠀ ما این موفقیت را حاصل تلاش‌های شبانه روزی خود در خدمت به شما عزیزان می‌دانیم

‌ 

در آیین اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات، مجموعه ihome.ir، به عنوان پرتال پیشرو در عرصه تجارت آنلاین در حوزه املاک، عنوان غرفه برتر را از آن خود کرد. برگزاری نشست‌های تخصصی با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، میزگردهای تخصصی در حوزه املاک و تجارت الکترونیک، از اهم فعالیت‌های وبسایت ihome.ir در نمایشگاه امسال بود.

اگر شما هم علاقمند به حضور در این نمایشگاه بوده اما فرصت حضور در آن را نیافتید، از شما دعوت می‌کنیم تا گزارش ویدیویی نمایشگاه را در ادامه مشاهده فرمایید.

فیلمبرداری و تدوین: امید رحمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *