قرار است امید و آرامش را به خانه‌ای بازگردانیم، همراهمان باشید!

تاریخ بروزرسانی : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

 

داستان زندگی خانواده آوجی یکی از داستان‌های تلخی است که در مجموعه ihome.ir به یاری مهربانه و شما مخاطبان همیشگی ما قرار است کمی آنرا شیرین‌تر کنیم تا بلکه توانسته باشیم کمی مسیر زندگی را برایشان راحت کنیم، خانواده‌ای که پدر بیش از ده سال است سلامتیش را از دست داده ولی عاشق خانواده  5 نفره‌شان است. داستان از این قرار است زلزله سال 81 خانه آن‌ها را ویران کرده و بنیاد مسکن خانه بیست‌متری برای آن‌ها محیا کرده است. راه امرار معاش آن‌ها با توجه به نیمه فلج بودن سرپرست خانواده؛ مستمری و یارانه است. در این سال‌ها سه فرزند به جمع آن‌ها اضافه شده و واضح است که زندگی در همچین فضای کوچکی شرایط سخت و طاقت‌فرسایی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. همجوار با خانه‌ی این خانواده منزل عموی آن‌ها قرار دارد که در شرف مهاجرت هستند و  فرصتی فراهم آمده که 20 متر از خانه عموی اشان به خانه این خانواده اضافه شود، که البته با شرط جمع آوری هزینه آن ممکن می شود و اگر این اتفاق بیافتد به معنای بهتر و شایسته‌تر شدن کاشانه‌ی محقر این خانواده خواهد بود.

 

 

ما امیدواریم که با همراهی شما بتوانیم اتفاق خوبی را  رقم بزنیم و در تامین سرپناهی بهتر برای این خانواده بتوانیم قدمی برداریم. هزینه این پروژه 5 میلیون تومان است که بخشی از آن تا امروز با کمک شما جمع‌آوری شده است و شک نداریم به زودی تمام پروژه تامین خواهد شد.

اگر تصمیم گرفته‌اید همین حالا در بازگرداندن آرامش به این خانواده کمک کنید، به این لینک مراجعه کرده و شادی‌آفرین یک خانواده نیازمند باشید.

از اینجا میتوانید کمک کنید.

لازم به ذکر است آی هوم در ماه‌های گذشته، با کمک مجموعه مهربانه و مردم، 2 پروژه در ارتباط با هزینه تامین سرپناه را به اتمام رساند.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *