کمپین همیاری برای بازسازی خانه های خوزستان!

تاریخ بروزرسانی : ۱۳ آبان ۱۳۹۶

گرد و خاک در خوزستان، دیگر میهمان نیست. ریزگردها گویا صاحبخانه شده و در این استان جاخوش کرده‌اند و نفس‌ها را بریده اند. این روزها هر نفس و هر نگاه خوزستانی‌ها پر از خاک است. بیشتر شهرهای خوزستان به زیر لایه یی از خاک و غبار فرورفته‌اند. اگر امکان بود، خوزستانی ها نفس کشیدن را هم مانند زندگی در این چند روز تعطیل می‌کردند تا گرد و خاک بیرون رود. گرد و غبارها به همان اندازه که کوچک و ریز هستند، به همان اندازه، آرام آرام ریه‌های سالم مردم را فتح می‌کنند.

با این وجود علاوه بر پدیده ی گرد و غبار این بار بخش سوسن در شهرستان ایذه گریبانگیر بی‌خانمانی شده که بدون کمک خیرین حتی نمی‌توانند مایحتاج اولیه خود را تهیه یا منزل فرسوده‌شان را بازسازی و مرمت کنند.

کمپین مهربانه در خوزستان

کمپین مهربانه در خوزستان

 

ما در آی‌هوم، با اطلاع از همین نیاز، به عنوان یک مجموعه فعال در حوزه ملک، قصد داریم با همراهی موسسه «مهربانه»، که یک موسسه خوشنام در فعالیت‌های نیکوکارانه و خیرخواهانه است، آستین بالا زده تا در بخش سوسن شهرستان ایذه دو واحد خانۀ روستایی را تعمیر و مرمت کنیم. شما چنانچه تمایل داشته باشید می‌توانید به هر میزان که دوست دارید، حتی چند هزار تومان، ما را در این کار خیر همراهی کنید.برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه اختصاصی پروژه‌های ihome.ir در مهربانه مراجعه کنید.

اگر تصمیم گرفته‌اید همین حالا پناه خانواده‌ای بی‌سرپناه شوید، به این لینک مراجعه کرده و شادی آفرین خانواده‌های نیازمند شوید.

لازم به ذکر است آی هوم در ماه گذشته در نخستین گام خود، با کمک مجموعه مهربانه و مردم، پروژه ‌ای در ارتباط با هزینه تامین سرپناه را به اتمام رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *