کفپوش سرویس بهداشتی ، این 7 مدل فضای شما را متحول می کند!

تاریخ بروزرسانی : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی: حتی اگر قصد بازسازی و تغییر در منزل به فکرتان نرسیده است هم دلیلی ندارد این مطلب برایتان جذاب نباشد. Ihome.ir نمونه هایی از کفپوش های رویایی سرویس بهداشتی و حمام را معرفی می کند. موزاییک های زیبا، سنگ های مرمر و طرح هایی که شاید شما را وسوسه کنند، در این دسته قرار می گیرند. کاشی و سرامیک در طراحی و بازسازی سرویس بهداشتی جایگاه به خصوصی دارد و از آنجایی که به دلیل تمیز کردن راحت تر بهداشتی هستند، گزینه ایده آلی برای این فضا محسوب می شوند. نمونه هایی که در ادامه معرفی می شوند، می توانند برای کفپوش سرویس بهداشتی خانه شما هم مناسب باشند.

کفپوش سرویس بهداشتی

کفپوش سرویس بهداشتی مرمر

سنگ مرمر در بین طراحان داخلی جایگاه ویژه ای دارد، ولی این بار در تصویری که مشاهده می کنید طراح فضا به جای آنکه فقط سنگ مرمر را در کفپوش حمام استفاده کند، آن را در صفحه کابینت روشویی و وان حمام نیز به کار برده است. سنگ مرمر در این کفپوش سرویس بهداشتی دارای رگه های سبز رنگ است تا حس طبیعی بودن بیشتری به فضا القا کند، تابلوهای تزیینی با طرح برگ و پنجره های متفاوت در ارتفاع بالای سقف که نور زیادی را در فضا وارد می کند، از دیگر جاذبه های این طراحی به شمار می روند.

کفپوش سرویس بهداشتی

کاشی های دارای نقش و نگار

کاشی های زیبا با نقش و نگار متفاوت فضایی متفاوت را تداعی می کنند و شما را به مکان جدیدی می برند. در این تصویر کفپوش نقش دار متفاوت زیبایی خاصی را به سرویس بهداشتی وارد کرده است. استفاده از رنگ های خنثی باعث شده این کفپوش به خوبی با دیگر عناصر زیبایی هماهنگ شده و با آنها ترکیب شود.

بیشتر بخوانید: مدل کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی ، 9 انتخاب ویژه !

کفپوش سرویس بهداشتی

کفپوش موزاییکی

اگر تمام سرویس بهداشتی خود را به رنگ سفید دیزاین کنید، هرگز کار اشتباهی انجام نداده اید (البته شاید تمیز نگه داشتن آن کمی سخت تر باشد). در تصویری که مشاهده می کنید کلیت فضا از کمدهای نگهداری گرفته تا روشویی و وان به رنگ سفید طراحی شده است و عناصری که باعث ایجاد تفاوت شده اند عبارتند از: رنگ متالیک، تزیینات گل و کفپوش موزاییکی. این کفپوش های موزاییکی که از رنگ سفید تا طوسی متنوع بوده و به شکل شش ضلعی مرمری طراحی شده اند، فضایی دینامیک خلق کرده اند. بهتر است به سراغ رنگ هایی بروید که مکمل فضای حمام شما هستند چرا که رنگ متضاد باعث شلوغ شدن دکوراسیون و طراحی شما می شوند.

کفپوش سرویس بهداشتی

کفپوش به رنگ تیره

معمولا سرویس بهداشتی دارای نور کافی و تهویه مناسب است. در طراحی حمام مشاهده شده از کاشی های کف به شکل شش ضلعی و به رنگ آبی تیره استفاده شده است. بندکشی سفید رنگ این کاشی ها در مقابل رنگ تیره کفپوش سرویس بهداشتی باعث به وجود آمدن ظاهری متفاوت و جذاب شده و در کنار کاشی های دیواری سفید کنار دوش جلوه بهتری دارند و در عین حال از تیره شدن زیاد فضا هم جلوگیری کرده اند. فرقی نمی کند از کدام رنگ تیره استفاده کنید مهم این است که رنگ روشن را هم در کنار آن به کار ببرید.

بیشتر بخوانید: روکش کاشی سرویس بهداشتی ، یک راه حل مقرون به صرفه!

کفپوش سرویس بهداشتی

غیر منتظره عمل کنید!

این طراحی سرویس بهداشتی با کاشی های چهارخانه ای شکل ممکن است شما را به یاد پیک نیک بیندازد! طاقچه چوبی روستیک با عناصر رترو و دیوارکوب های نوری سبز رنگ همخوانی خوبی دارند. به یاد داشته باشید که آینه بزرگ مانند این تصویر برای برجسته تر کردن فضا و الگوهای موجود کمک کننده هستند و با خطای دید فضا را بزرگتر از آنچه هست، نشان می دهند.

کفپوش سرویس بهداشتی

از تایپوگرافی کمک بگیرید!

در طراحی این سرویس بهداشتی رنگ زرد در دیوارکوب و نوشته به وجود آمده روی کفپوش توجه بسیاری را به خود جلب می کند. کلمه ای که در کفپوش این فضا با استفاده از رنگ سیاه در مقابل سفید ایجاد شده است، در مقابل دیگر عناصر ساده موجود جالب تر به نظر می رسد. اگر شما هم قصد دارید این کلمات را در کفپوش سرویس بهداشتی خانه خود به کار ببرید، فراموش نکنید که کلمه های کوتاه تاثیر بیشتری دارند و هرچه فضا خلوت و خالی تر باشد، نتیجه بهتر خواهد بود.

کاشی ها را به صورت متنوع نصب کنید.

در این مقطع نوبت به نقوش هندسی می رسد. در این تصویر حمامی را می بینید که کفپوش سرویس بهداشتی آن در نقوش و رنگ های مختلف نصب شده اند و همین مسئله باعث به وجود آمدن عمق در فضا شده است. سنگ مرمر به خودی خود فریبنده و هیپنوتیزم کننده است، پس می توانید از پالت رنگی ساده استفاده کنید. طراحی با پنل های چوبی به رنگ سرمه ای در کنار دیگر عناصر تضاد و در عین حال هماهنگی مناسبی به وجود آورده است.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: hunker | مترجم: صدف حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

۴ دیدگاه در “کفپوش سرویس بهداشتی ، این 7 مدل فضای شما را متحول می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *