کاغذ دیواری قابل شستشو ، برای آشپزخانه امتحانش کردین؟!

تاریخ بروزرسانی : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

کاغذ دیواری قابل شستشو یکی از پرطرفدارترین مصالح برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب، نشیمن و فضاهای اینچنینی است، اما امروز می خواهیم شما را با کاربرد کاغذ دیواری در دکوراسیون آشپزخانه آشنا کنیم.

دکوراسیون داخلی: برای همه ما پیش آمده است که برای دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون نشیمن و… خود به دنبال کاغذ دیواری قابل شستشو برویم. شاید بتوان گفت که در اکثر موارد هم انتخاب کاغذ دیواری برای این فضاها کار سختی نخواهد بود؛ اما مسأله ای که وجود دارد این است که برای دکوراسیون آشپزخانه منزلمان چطور؟ چه انتخابی می تواند برای این فضا بهترین و درست ترین انتخاب به حساب آید؟ در اغلب موارد، انتخاب کاغذ دیواری برای دکوراسیون آشپزخانه کار بسیار سختی است؛ اما این بدان معنی نیست که شما می توانید قید انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه خود را بزنید؛ بنابراین بهتر است با این مطلب ihome همراه ما باشید تا با کمک هم به دنبال ایده های جدیدی در این رابطه باشیم.

کاغذ دیواری آشپزخانه

انتخاب کاغذ دیواری برای دکوراسیون آشپزخانه

حالا بیایید به این موضوع از دید تازه ای نگاه کنیم. آیا ما می خواهیم بیخیال تهیه و انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه خود شویم و یا با یک انتخاب درست و به جا، همه را متحیر این دکوراسیون کنیم؟ بعید می دانیم که کسی برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب و یا حتی حمام خود، شک و شبهه ای داشته باشد؛ اما این موضوع در دکوراسیون آشپزخانه کاملا برعکس خواهد بود، آن هم وقتی که شما جزیره ای به رنگ سبز داشته باشید؛ یعنی دقیقا چیزی شبیه به تصویر بالا.

کاغذ دیواری آشپزخانه

بهتر است حالا به این تصویر نگاه کنید. در دکوراسیون این آشپزخانه تنها قسمتی که مختص به قفسه ها است برای استفاده از کاغذ دیواری بهره گرفته شده است. هوشمندی طراح دکوراسیون این خانه به خوبی به چشم می آید. زیبا و غیرمنتظره است.

انتخاب کاغذ دیواری برای آشپزخانه

تغییر دکوراسیون آشپزخانه با کاغذ دیواری

حالا بیایید که به یک دکوراسیون معمولی و رایجی که در آشپزخانه ها به چشم می آید سر بزنیم. چیزی شبیه به این تصویر که در آن پس زمینه ای از کاشی های کلاسیک وجود دارد. صاحب این خانه هم انتخاب هوشمندانه ای داشته است. او تصمیم گرفته که به جای استفاده نا به جا از کاغذ دیواری ای با این طرح شلوغ در سر تا سر دیوار آشپزخانه، تنها بخشی را به این کار اخصاص دهد.

کاغذ دیواری آشپزخانه

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، قسمتی از آشپزخانه که پس زمینه طاقچه به حساب می آید با این نوع کاغذ دیواری پوشش داده شده است که قطعا انتخاب درستی است.

کاغذ دیواری شلوغ برای دکوراسیون آشپزخانه

کاغذ دیواری شلوغ برای دکوراسیون آشپزخانه

خب! حالا بیایید کمی فراتر از سادگی پیش برویم. به دکوراسیون آشپزخانه این تصویر به خوبی نگاه کنید. درست است که در این فضا از طرح های شلوغی برای کاغذ دیواری و یا حتی فرش استفاده شده است؛ اما با این حال باز هم دکوراسیون این آشپزخانه دل انگیز، منظم و زیبا است. با این تفاوت که رقص رنگ ها در این فضا احساس خوشایندی را نیز به وجود شما منتقل می کند.

کاغذ دیواری قابل شست و شو

به این تصویر نگاه کنید. در اینجا دکوراسیون آشپزخانه ای بسیار استاندارد و منظم به چشم می خورد. تناسب کاغذ دیواری این آشپزخانه با فرشی که بر روی زمین پهن شده است نیز به خوبی قابل مشاهده است.

کاغذ دیواری طرح چوب

کاغذ دیواری مدرن برای آشپزخانه

دکوراسیون این آشپزخانه نیز بسیار جذاب است، به خصوص برای کسانی که عاشق چوب هستند. قطعا با نگاه کردن به دکوراسیون آشپزخانه این تصویر کمی شوکه خواهید شد. طراح این فضا با جسارت تمام برای دیوار بزرگ و گسترده این آشپزخانه دست به انتخاب کاغذ دیواری ای مناسب زده است. جسورانه، فریبنده و البته غیر منتظره است!

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *