چیدمان سالن پذیرایی، چطور بهترین دکوراسیون را داشته باشم؟!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

چیدمان سالن پذیرایی به دلیل آنکه به عنوان یکی از عمومی ترین فضاهای داخلی منزل محسوب می شود همواره حائز اهمیت است و باید توجه ویژه ای به دکوراسیون آن داشته باشیم. 

پرسش و پاسخ : در این روزهای پایان سال بی شک یکی از دغدغه ی اصلی ما چیدمان اصولی فضای داخی منزلمان است. چیدمان سالن پذیرایی به دلیل آنکه به عنوان یکی از عمومی ترین فضاهای داخلی منزل محسوب می شود همواره حائز اهمیت است. به همین منظور در این مطلب از ihome  قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در رابطه با چیدمان سالن پذیرایی و دکوراسیون اصولی آن آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

چیدمان سالن پذیرایی

سوال: من در حال تغییر دکوراسیون منزل 70 متری ام هستم، در مورد چیدمان صحیح پذیرایی منزلم و محل صحیح هر کدام از وسایل راهنمایی می خواهم تا بهترین دکوراسیون را داشته باشم.

پاسخ: در چیدمان سالن پذیرایی پیش از هر موضوعی باید به نوع پلان خود دقت کنید و بر اساس پلان و تقسیم فضایی داخلی تان چیدمان لوازم تان را انجام دهید.

چیدمان سالن پذیرایی

نکات چیدمان سالن پذیرایی

  • میز غذا خوری شما باید در نزدیکی آشپزخانه باشد و محل رفت و آمد مناسب نیز برای آن حتما در نظر بگیرید.
  • اگر فضای بزرگی دارید، فضای تلویزیون شما که نشیمن خصوصی تلقی می شود باید از فضای نشیمن مهمان شما جدا باشد، بهتر است نوع مبلمان فضای نشیمن مهمان نیز رسمی انتخاب شود.

چیدمان سالن پذیرایی

  • مورد بعدی که باید به آن توجه شود انتخاب رنگ مبلمان و سایر عناصر است. توجه داشته باشید اگر فضای آشپزخانه ی شما به نحوی است که از نشیمن دید دارد پس در انتخاب نوع پرده و لوازم آشپزخانه دقت کنید، چرا که باید با نشیمن شما هماهنگ باشند.

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *