چیدمان تابلو روی دیوار، به همین سادگی یک گالری زیبا بسازید!

تاریخ بروزرسانی : ۹ تیر ۱۳۹۷

خودتان بسازید: داشتن یک گالری زیبا بر روی دیوار ساده تر از چیزی است که فکرش را می کنید. معمولا این گالری های دیواری می توانند جلوه نشیمن را چندین و چند برابر کنند. برخی از آنها می توانند بر اساس یک تقارن حساب شده طراحی شوند و برخی دیگر هم به شکل نامنظم ولی منسجم بر روی دیوار آویخته می شوند. در این مطلب از ihome.ir تصمیم داریم در رابطه با گالری دیواری که از آویخته شدن تابلو و آثار هنری متعدد تشکیل می شود صحبت کنیم.

برای انتخاب تابلوها شما می توانید از هر اثر هنری و یا عکاسی انتخاب نمایید. لزوما نباید به سراغ تعداد خیلی زیادی از تابلوها بروید، چراکه به ذوقتان خواهد خورد و تنش زا به نظر خواهد رسید. مسئله مهم در ساختن یک گالری دیواری که در واقع دیواری پر از تابلوهای زیباست، تنظیم تابلوها بر اساس فاصله هایشان است. اگر این تنظیم به خوبی صورت گیرد می تواند باعث وجود تناسب شده و دیوار را در چشمان شما متناسب جلوه دهد. حالا چگونه می توانیم فاصله تابلو ها را تنظیم کنیم؟ اینگونه:

چیدمان تابلو روی دیوار

وسایل مورد نیاز برای چیدمان تابلو روی دیوار

  • قاب تابلو
  • کاغذ یا روزنامه و مداد
  • چسب
  • یک سطح صاف
  • چکش و میخ

چیدمان تابلو روی دیوار

مرحله اول: حاشیه هر قابی را مشخص کنید.

قاب خود را بر روی کاغذ قرار دهید و با کمک مداد، حاشیه های آن را مشخص نمایید.

چیدمان تابلو روی دیوار

مرحله دوم: طرح ها را برش دهید.

در این مرحله از چیدمان تابلو روی دیوار، هر کدام از طرح ها و حاشیه هایی که کشیده اید را با از روی خطوط برش بزنید.

چیدمان تابلو روی دیوار

مرحله سوم: کاغذ را روی دیوار تنظیم کنید.

کاغذی را که از روی ابعاد تابلو برش داده اید را بر روی دیوار قرار داده و بر اساس تنظیماتی که در نظر دارید آن را بررسی کنید. بعد از آنکه مطمئن شدید می خواهید آن را چگونه آویزان کنید با کمک نوارچسب آن را بر روی دیوار بچسبانید. حالا قسمت مورد نظر از کاغذ را با میخ بکوبید و کاغذ را بردارید. حالا وقت مناسبی است که تابلوتان را بر روی میخ بیاویزید.

چیدمان تابلو روی دیوار

این روش بهترین شیوه برای زمانی است که پشت تابلوی شما حلقه ای برای آویختن ندارد. حالا میخی که بر روی دیوار زده اید کار را محکم می کند.

ویدئو آموزش چیدمان تابلو روی دیوار

برای اینکه بتوانید با روند آموزش چیدمان تابلو روی دیوار برای خانه تان بیشتر آشنا شوید بهتر است ویدئو بالا را کامل ببینید.

در مطالب بعدی آموزش های بیشتری برای خلاقیت در خانه به شما می دهیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های خلاقانه و ساخت لوازم و وسایل بامزه چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:‌‌ porch | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *