چگونه سینک ظرفشویی ، را برق بیندازیم؟

تاریخ بروزرسانی : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

 در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی مضر یا تمیزکننده های قوی، سینک آشپزخانه خود را تمیز کنید.

نکات خانه داری: شاید شما فکر کنید با توجه به تعداد دفعاتی که در هر روز از سینک آشپزخانه تان استفاده می کنید سینک آشپزخانه شما حتما تمیز و عاری از هرگونه آلودگی است، اما حقیقت این است که سینک شما بیشتر از ظرف و ظروف آشپزخانه تان نیاز به نظافت دارید! به همین منظور در این مطلب از ihome به شما آموزش خواهیم داد که بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی مضر، چگونه سینک ظرفشویی را برق بیندازیم ، پس با ما همراه باشید.

مواد لازم برای تمیز کردن سینک آشپزخانه

مواد لازم برای تمیز کردن سینک آشپزخانه:

  • مایع ظرفشویی
  • سرکه سفید
  • جوش شیرین
  • نمک دریایی
  • حوله کاغذی
  • مسواک قدیمی
  • اسفنج نرم

تمیز کردن روزانه سینک ظرف شویی

تمیز کردن روزانه سینک ظرف شویی

برای تمیز کردن روزانه سینک می توانید از همان مایع ظرفشویی که برای تمیز کردن ظروف استفاده می کنید کمک بگیرید. توجه داشته باشید که استفاده مداوم از آمونیاک، سفید کننده های قوی و اسفنج های زبر برای این منظور اصلا مناسب نیست.

چگونه سینک ظرفشویی را برق بیندازیم؟

مراحل شست و شو سینک آشپزخانه

برای جواب سوال چگونه سینک ظرفشویی را برق بیندازیم ،ابتدا باید جوش شیرین را روی سطح سینک بریزید و اجازه دهید به مدت یک ربع ساعت کاملا روی سطح سینک باقی بماند.

چگونه سینک ظرفشویی را برق بیندازیم؟

حالا حوله ی کاغذی را در سرکه سفید خیس کنید و روی سطح سینک قرار دهید. پس از مدت 20 دقیقه حوله کاغذی را از روی سینک بردارید.

تمیز کردن سینک ظرفشویی

در مرحله بعد سینک را با آب گرم بشویید.

آموزش تمیز کردن سینک ظرف شویی

برای تمیز کردن شیر آلات روی سطح آن سرکه بریزید و با کمک یک مسواک سخت و مقداری نمک دریایی جرم های آن ها را کاملا از بین ببرید، سپس با یک دستمال کاملا خشک کنید. به همین راحتی سینک شما مثل روز اول می درخشد!

در مطالب بعدی شما را با نکات بیشتر خانه داری آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده ها و نکات خانه داری چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *