مدل پرده فانتزی، برای پذیرایی کدوم شیک تره؟

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

گستردگی مدل پرده فانتزی در دکوراسیون منزل بسیار زیاد است، برای انتخاب مدل پرده مناسب بهتراست ابتدا از هماهنگی و ست کردن رنگ های دکوراسیون داخلی شروع کنید.

پرسش و پاسخ: انتخاب پرده مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل علاوه بر ایجاد جلوه زیبا در فضای داخلی شما تاثیر بسیار زیادی در گرمایش دکوراسیون منزل به خصوص در فصل زمستان دارد، به همین منظور تغییر پرده های دکوراسیون منزل از پرده های حریر و نازک که غالبا مناسب فصل تابستان هستند به پرده های ضخیم و مناسب فصل زمستان بسیار حائزاهمیت است. در این مطلب از ihome  قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در رابطه با مدل پرده فانتزی آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

مدل پرده فانتزی

سوال: به نظر شما انتخاب پرده فانتزی برای دکوراسیون پذیرایی مدرن مناسب است، لطفا چند مدل پرده فانتزی شیک بهم معرفی کنید.

پاسخ: انتخاب پرده فانتزی برای دکوراسیون پذیرایی های مدرن هیچ منعی ندارد، اما باید در نظر داشته باشید که حتما طرح انتخابی شما باید با سایر جزییات دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد، در غیر این صورت دکوراسیون داخلی شما جلوه مطوب را نخواهد داشت.

در ihome  بیشتر بخوانید: مدل پرده منزل، چطوری بهترین انتخاب رو داشته باشیم؟

مدل پرده فانتزی

مدل پرده فانتزی پذیرایی

گستردگی مدل پرده فانتزی در دکوراسیون منزل بسیار زیاد است. برای انتخاب مدل پرده مناسب بهتراست ابتدا از هماهنگی و ست کردن رنگ های دکوراسیون داخلی شروع کنید؛ برای این منظور پالت رنگی مشخصی را برای مبلمان منزل در نظر بگیرید و باقی جزییات را مطابق با تم رنگی آن هماهنگ کنید، طرح های زیر از بهترین نمونه های مدل پرده فانتزی برای دکوراسیون پذیرایی منزل محسوب می شوند که می توانید مطابق با ترکیب رنگی منزلتان از آن استفاده کنید.

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *