ویژگی ایده آل یک مدیر ساختمان از زبان مردم!

تاریخ بروزرسانی : ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

یک مدیر خوب باید ضمن برقراری نظم، امنیت و صفا در ساختمان، امور جاری و هزینه‌های نگهداری را هم مدیریت کند. اما چقدر در ساختمان‌های ما مدیران به این وظایف آگاه هستند و آنها را رعایت می‌کنند؟

شهروند خبرنگار: ھمگی ما کم وبیش از وظایف مدیرساختمان آگاھی داریم، البته اکثرا موارد عمومی وکلی این قوانین را می شناسیم مانند جمع آوری شارژ و پرداخت قبوض و…و از جزئیات واحد اختیارات قانونی مدیر آگاھی لازم را نداریم و شاید ھم به ھمین دلیل است که در برخی موارد در رفع مشکلات ساختمان دچار سر در گمی ھستیم.

از قدیم گفته‌اند: «شهر ما، خانه ماست»؛ اما چرا واقعا در شهرهایمان شاهد این همه هرج و مرج و نابسامانی هستیم؟ چرا شهرهایمان هیچ نشانه‌ای از خانه‌های ما ندارد و هیچ کس برای آن دل نمی‌سوزاند؟ شاید بهتر باشد دلیل آن را در خود خانه‌هایمان جست‌وجو کنیم. اگر شهر به شهردار نیاز دارد، خانه‌های ما هم از این قاعده مستثنی نیستند. یک مدیر خوب باید ضمن برقراری نظم، امنیت و صفا در ساختمان، امور جاری و هزینه‌های نگهداری را هم مدیریت کند. اما چقدر در ساختمان‌های ما مدیران به این وظایف آگاه هستند و آنها را رعایت می‌کنند؟

برای پاسخ به این سوال به میان مردم رفته‌ایم تا نظرات آنها را درباره یک مدیر آپارتمان ایده‌آل جویا شویم. با ما همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *