هزینه تعمیرات ساختمان با چه کسی است، از زبان صاحبخانه‌ها بشنوید!

تاریخ بروزرسانی : ۸ خرداد ۱۳۹۷

هزینه تعمیرات ساختمان با چه کسی است؟ در برخی مواقع در خصوص اینکه چه کسی تعمیرات را انجام دهد و هزینه تعمیرات را چه کسی پرداخت کند، میان مستاجر و صاحبخانه دعوا و کشمکش  ایجاد می شود.

شهروند خبرنگار: در برخی مواقع در خصوص اینکه چه کسی تعمیرات را انجام دهد و هزینه تعمیرات را چه کسی پرداخت کند، میان مستاجر و صاحبخانه دعوا و کشمکش  ایجاد می شود. هزینه های مربوط به تعمیرات ساختمان همواره یکی از موارد مهم اختلافی میان مالک و مستاجر بوده است که تمام این موارد از سوی قانون گذار پیش بینی شده است مگر آنکه مالک و مستاجر با توافق طرفین شروط دیگری را برای این هزینه ها تعیین کرده باشند.

البته قانون روابط موجر و مستاجر و قانون تملک آپارتمان‌ها به طور کلی انجام تعمیرات اساسی و ضروری در  ساختمان را برعهده صاحبخانه می‌دانند؛ اما در رابطه با اینکه چه تعمیراتی ضروری است و چه تعمیراتی ضروری نیست ممکن است بین مالک و مستاجر اختلافاتی اتفاق افتد.

به همین بهانه، به سطح شهر رفته‌ایم تا از چند شهروند که صاحبخانه هستند، نظراتشان را درباره اینکه هزینه تعمیرات اساسی ساختمان را می دهند یا خیر؟ جویا شویم. آنها نظرات جالبی را مطرح کرده‌اند که توجه شما را به دیدن این ویدیوی جالب جلب می‌کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *