خونه دلتون همیشه سبز، نوروز 1397 مبارک!

تاریخ بروزرسانی : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

به امید آنیم که سال 1397 بیش از پیش در کنار شما عزیزان باشیم و آرزو داریم امسال تعداد صاحب خانه ها در کل ایران بیشتر از قبل شود و ما سهم بزرگی در این اتفاق بی نظیر داشته باشیم.

روز شمار تا نوروز: امروز که خاطرات سال 1396 را مرور می کنیم، لبریز از حس غریبی هستیم، احساسی عجیب که شاید برای تک تک ما توام با غم و شادی است، اما خاصیت زمان این است که در این لحظه هر کدام از ما لبریز از احساس شادی هستیم، شادی عجیبی که هر چند لحظه ای و گذرا باز هم در دل تک تک مان خوش می نشیند.

نوروز 1397

سال 1396 دومین سال از فعالیت وبسایت ihome.ir در کنار شما عزیزان بود، سالی که بی شک ما و تمام همکاران ihome عزممان را جزم کردیم تا هر آنچه شما عزیزان جویای آن بودید را برایتان فرآهم آوریم، از پیدا کردن خانه تا اسباب کشی و چیدمان منزلتان لحظه به لحظه با افتخار در کنارتان بودیم و به خودمان بالیدیم که این فرآیند دشوار را برایتان ساده تر کرده ایم و هر لحظه خواهان پیشرفت در این راه هستیم؛ تمام قد سپاسگذار حمایت و همراهی تک تک شما عزیزان هستیم.

نوروز 1397

به امید آنیم که سال 1397 بیش از پیش در کنار شما عزیزان باشیم و آرزو داریم امسال تعداد صاحبخانه ها در کل ایران بیشتر از قبل شود و ما سهم بزرگی در این اتفاق بی نظیر داشته باشیم. مثل سال های گذشته، امسال هم لحظه به لحظه، از زمان جست و جوی ملک تا چیدمان منزل تازه تان در کنار شما خواهیم بود و امیدواریم در راه خدمتگزاری به شما عزیزان ما را با نظرات و انتقادات سازنده ی خود همراهی کنید تا بتوانیم بهتر و مصمم تر از قبل در کنار شما عزیزان باشیم و در یکی از مهمترین مراحل زندگی تان نقش موثری ایفا کنیم.

و انتهای این قصه‌ی سرد و سفید
همیشه سبز خواهد بود…
تا رسیدن سال نو ، تنها یک سلام خورشید باقی ست…!

خانواده بزرگ ihome.ir سالی سرشار از سلامتی، آرامش و موفقیت برای تک تک شما عزیزان آرزو مند است. به امید اتفاق های بهتر و بهتر در سال 1397 برای تک تک شما همراهان همیشگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *