نظم دهی به کمد و کابینت، 6 ترفند خلاقانه و جمع و جور!

تاریخ بروزرسانی : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷

نظم دهی کمد و کابینت تاثیر بسیار زیادی در مرتب دیده شدن فضای داخلی شما دارد، برای این منظور می توانید از ایده های نظم دهی یا نظم دهنده های مربوطه استفاده کنید که در این مطلب به 6 مورد از آن ها اشاره کرده ایم.

طبقه بندی و نظم دهی: همه ما با بهم ریختگی و یا به قول معروف آشفتگی فضا مخصوصا کشوها و کمدهایمان مشکل داریم و هرچه مرتب می کنیم با برداشت یک وسیله کوچک، همه چیز مجدد آشفته و بهم ریخته می شود. در این مطلب از ihome شما را با چند ترفند ساده برای سازمان دهی و نظم دهی کمد و کابینت با شما همراه هستیم، پس اما همراه باشید.

نظم دهی کمد و کابینت

نظم دهی کمد و کابینت با حذف کشو ها!

یکی از کشوهای داخلی طبقات را برای همیشه حدف کنید! با نصب یک سبد کشویی، از جنس فولاد ضد زنگ، می توانید یک فضای ذخیره سازی جدید را اضافه کنید، فضایی که مناسب برای نگهداری از وسایل و اقلام ریز و کوچک است .

نظم دهی کمد و کابینت

نظم دهی به کمد و کابینت با طبقات شیشه ای

با نصب و استفاده از طبقات شیشه ای می توانید فضایی برای دخیره سازی ایجاد کنید. این طبقات شیشه ای مناسب سرویس بهداشتی و حمام نیز هستند.

* در ihome بیشتر بخوانید: نظم دهنده ها، این 10 اکسسوری در حمام شما معجزه می کنند!

نظم دهی کمد و کابینت

حوله های رول شده برای نظم دهی به کمد و کابینت

برای اینکه فضای نگهداری حوله ها جای برای دخیره سازی وسایل دیگر را به ما بدهند، بهترین راه رول کردن حوله ها است تا بتوان از تمام عمیق کمد و قفسه استفاده کرد.

نظم دهی کمد و کابینت

نظم دهی به کمد و کابینت با سازمان دهی وسایل

برای نگهداری وسایل کنار هم هیچ محدودیتی وجود ندارد، شما می توانید در یک قفسه ذخیره سازی، تعدادی بالش را کنار حوله ها و وسایل بهداشتی خود نگهداری کنید.

نظم دهی کمد و کابینت

خلاقیت در نظم دهی به کمد و کابینت

هر فضایی که بنظرتان کمبود جا دارد در واقع کلی فضای پنهانی برای ذخیره سازی دارد. از نصب یک یا چند قلاب در فضاهای مختلف غافل نشوید! با این کار می تواند بعضی از وسایل را در بُعد ارتفاع و با ایده ای جذاب داشته باشید.

نظم دهی کمد و کابینت

استفاده از برچسب و سبد برای نظم دهی کمد و کابینت

اگر دنبال ذخیره سازی هدفمند هستید، بهترین گامی که می توانید بردارید، از بین بردن موارد بی فایده و قدیمی است که دیگر نیازی به آن ندارید. کافی است روی سبد ها برچسب بزنید و داخل آنها با نظم وسایل را ذخیره کنید.

در مطالب بعدی شما را باسایر نظم دهنده های دکوراسیون منزل  آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: راضیه ضمیری | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *