نظم دهنده کمد و کابینت، 7 وسلیه که هر خانه ای باید داشته باشد!

تاریخ بروزرسانی : ۱۷ شهریور ۱۳۹۷

طبقه بندی و نظم دهی: زندگی در خانه های کوچک امروزی بشر را مجبور به خلق لوازم و وسایل پرکاربرد برای نظم دهی فضای داخلی منزل کرده است، اگرشما هم تجربه ی زندگی در خانه های کوچک را دارید، قطعا از یکی از وسایل برای منزلتان استفاده کرده اید. این وسایل کم هزینه می توانند فضای داخلی شما را به خوبی طبقه بندی کنید و در ادامه ی نظم بخشی به منزل شما، فضای شما را دو برابر کنند. به همین منظور در این مطلب از ihome.ir قصد داریم شما را با 7 نظم دهنده کمد و کابینت پرکاربرد که هر خانه ای باید داشته باشد آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

نظم دهنده کمد و کابینت

تقسیم کننده کشو

به کشو آشپزخانه و یا کمد تان دقت کنید ، اگر در پیدا کردن ابزار آشپزخانه و سایر لوازم و وسایل جزیی تان همواره دچار مشکل هستید، استفاده از تقسیم کننده های کشو می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند، این تقسیم کننده ها در انواع و جنس های مختلف برای شما ارائه می شوند، می توانید با توجه به نیاز آن ها را برای کشو های خود تهیه کنید و فضای کشو تان را بخش بندی کنید.

نظم دهنده کمد و کابینت

جعبه های پلاستیکی

باکس ها و جعبه های پلاستیکی یکی از رکاربردترین نظم دهنده های کمد و کابینت است. از این باکس ها می توانید در تمام بخش های خانه خود استفاده کنید، از اتاق کودک تا انباری را می توانید با کمک این باکس ها منظم کنید، توجه داشته باشید که انتخاب جعبه های همسان و یک اندازه در مرتب به نظر رسیدن فضای شما موثرتر است.

نظم دهنده کمد و کابینت

قلاب های نگهدارنده

با نصب قلاب های نگهدارنده می توانید به خوبی از فضاهای عمودی منزل تان استفاده کنید. این نوع از نگهدارنده ها نیز در انواع وجنس های مختلف تولید می شوند و شما می توانید با توجه به فضا و مدل استفاده خود از جنس های پلاستیکی و یا فلزی کمک بگیرید و به سادگی از فضاهای عمودی خود برای نظم دهی کمک بگیرید.

نظم دهنده کمد و کابینت

جعبه های نظم دهنده کمد و کابینت

جعبه های نظم دهنده کمد و کابینت به لوازم و اقلام کوچک مثل لوازم آرایشی و پیرایشی تعبیه شده اند. از این مدل جعبه ها می توانید برای نظم دهی اقلام روی میزهای آرایشی،‌روشویی های سرویس بهداشتی ها و یا کابینت ها استفاده کنید و لوازم پر کاربردتان را همواره در دسترس داشته باشید.

نظم دهنده کمد و کابینت

قفسه های نظم دهنده کابینت

یکی از مهم ترین بخش هایی که همواره به نظم دهنده ها نیازمند است، کابینت های آشپزخانه است! بخصوص کابینت هایی که محل نگهداری انواع ظروف پخت هستند، چرا که ظروف پخت معمولا اشکالی نا متقارن دارند و به خوبی در کنار هم قرار نمی گیرند. استفاده از قفسه های اینچنی برای بگه داری درب ها و یا برخی از ظروف پخت می تواند به سادگی فضای کابینت شما را دو برابر کند و نظم را به شما هدیه دهد.

در ihome.ir بیشتر بخوانید: قفسه بندی کابینت آشپزخانه، از شر بی نظمی خلاص شوید!

نظم دهنده کمد و کابینت

استفاده از نگهدارنده های دیواری

هنگرها و نگهدارنده های دیواری یکی دیگر از پرطرفدارترین نظم دهنده کمد و کابینت است که می توانید از مدل های متنوع آن برای بخش های مختلف منزل تان استفاده کنید. این هنگرها به دلیل نصب در ارتفاع می توانند همواره لوازم شما را در دسترس شما نگه دارند، بنابراین برای فضاهای عملکردی بیشتر مرود استفاده قرار می گیرند.

نظم دهنده کمد و کابینت

کمدها و نظم دهنده های پارچه ای

یکی دیگر از لوازم نظم دهی که عمدتا برای اتاق خواب و افزایش فضای کمد مورد استفاده قرار می گیرید ارگانایزرهای پارچه ای است. این نظم دهنده های پارچه ای بهترین گزینه برای نصب بر روی درب هاست، می توانید از آن ها برای نظم دهی به جوراب ها، لباس های زیر و سایر لوازم شخص تان استفاده کنید و همواره آن ها را در دسترس داشته باشید.

اگر شما هم قصد خرید نظم دهنده کمد و کابینت را دارید می توانید به وبسایت گروه فیکا سر بزنید و به سادگی کالای مورد نظرتان را خریداری کنید.

* در مطالب بعدی شما را باسایر نظم دهنده های دکوراسیون منزل آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: apartmenttherapy | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *