نظم دهنده ها، این 10 اکسسوری در حمام شما معجزه می کنند!

تاریخ بروزرسانی : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷

در این مطلب می خواهیم شما را با ترفندهای طبقه بندی و نظم دهی حمام و سرویس بهداشتی با کمک اکسسوری های نظم دهنده آشنا کنیم.

طبقه بندی و نظم دهی: نظم دهی به فضاهای کوچک بخصوص فضاهای عملکردی و مرطوب مثل حمام و سرویس بهداشتی می تواند تا حد زیادی دشوار باشد، در این میان استفاده از اکسسوری های نظم دهنده برای نظم دهی به چنین فضاهایی می تواند بسیار راهگشا باشد؛ به همین منظور در این مطلب از ihome  می خواهیم شما را با ترفندهای طبقه بندی و نظم دهی حمام و سرویس بهداشتی با کمک اکسسوری های نظم دهنده آشنا کنیم.

نظم دهنده سرویس بهداشتی

نظم دهنده داخل کابینت

استفاده از فضای داخلی درب ها

اگر در فضای سرویس بهداشتی خود از روشویی کابینتی استفاده می کنید، به سادگی می توانید با کمک نظم دهنده ها و اکسسوری های اینچنینی از فضای داخلی درب تان حداکثر استفاده را برای نظم دهی به لوازم و وسایل آرایشی و پیرایشی خود داشته باشید.

اکسسوری سرویس بهداشتی

استفاده بهینه از گوشه های پرت فضا

یکی از مهمترین بخش هایی که می توانید از آن ها برای طبقه بندی لوازم و وسایل خود استفاده کنید، گوشه ها و فضاهای بلا استفاده کنار دیوارها است که می توانید به سادگی با استفاده از شلف ها و طبقات نظم دهنده فضایی را برای نظم دهی به شوینده های مختلف ایجاد کنید.

نظم دهنده حمام

استفاده از کابینت های فرعی

برای سرویس های بهداشتی با روشویی های فاقد کابینت می توانید از کابینت های فرعی اینچنینی استفاده کنید. این اکسسوری ها از جنس پلاستیک و قابل شست وشو هستند، پس برای فضاهای مرطوب مثل حمام و سرویس بهداشتی گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود.

شلف حمام

استفاده از شلف های نظم دهنده

یکی ازبخش های بسیار مهمی که در فضاهای کوچک می توانید از آن ها استفاده کنید، استفاده بهینه از فضای دیوار است.همان طور که در تصویر می بینید، بهترین روش استفاده از فضای دیوارشلف ها و طبقات هستند که به خوبی می توانید از آن ها برای نظم دهی به لوازم و وسایل مختلف حمام و سرویس بهداشتی  استفاده کنید.

در ihome بیشتر بخوانید: چیدمان داخل کابینت، 8 ایده برای آشپزخانه های کوچک!

اکسسوری نظم دهنده حمام

استفاده از آویز حوله های چند طبقه

یکی از دغدغه های همه ی افراد در فضای حمام و سرویس بهداشتی ها جانمایی حوله است. استفاده از حوله خشک کن ها در اکثر خانه های امروزی رواج پیدا کرده است، اما اگر شما هنوز فضای مشخصی برای این منظور پیدا نکرده اید می توانید از اکسسوری این چنینی کمک بگیرید وهمیشه حوله های خشک را در دسترس داشته باشید.

سبد نظم دهنده

استفاده از اکسسوری های سیلیکونی

یکی از لوازمی که می توانید با استفاده از آن ها به همه ی لوازم و وسایل آرایشی و پیرایشی خود نظم ببخشید، اکسسوری های سیلیکونی ضد حرارت است که در انواع مختلف تولید می شود و به دلیل مقاوم بود در مقابل گرما می توانید از آن ها برای نظم دهی به اتو مو و سشوار هم استفاده کنید.

آویزهای پشت درب

استفاده از آویزهای پشت درب

آویزهای پشت دری یکی از قدیمی ترین اکسسوری های نظم دهنده در فضای دکوراسیون داخلی است که می توانید به سادگی انواع مختلف آن را برای نظم دهی به حوله های شخصی و یا حوله های مهمانان استفاده کنید.

اکسسوری سرویس بهداشتی

اکسسوری سرویس بهداشتی

استفاده از استندها و نگه دارنده های پایه دار

معمولا بهترین جای دستمال کاغذی، نوع دیواری آن است، اما اگر به دنبال وسیله ای کاربردی و خاص ترهستید که بتوانید در سرویس بهداشتی خود از آن استفاده کنید، استندهای اینچنینی بهترین انتخاب شما هستند.

در مطالب بعدی شما را باسایر نظم دهنده های دکوراسیون منزل  آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *