نحوه چیدمان آپارتمان های 50 متری (گالری عکس)

تاریخ بروزرسانی : ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

چیدمان منزل ۵۰ متری دردسرهای مخصوص به خودش را دارد. در چنین فضای کوچکی باید تا جای ممکن از قرار دادن وسایلی که فضا را تنگ و کوچک نشان می دهند پرهیز کرد. مثلا فرش و موکت باید حذف شوند و به قالی های مدرن یا کلاسیک و آنتیک جلو مبلی بسنده شود.

 به گزارش مجله خبری ihome.ir به نقل از وب سایت اتاق، چیدمان منزل ۵۰ متری دردسرهای مخصوص به خودش را دارد. در چنین فضای کوچکی باید تا جای ممکن از قرار دادن وسایلی که فضا را تنگ و کوچک نشان می دهند پرهیز کرد. مثلا فرش و موکت باید حذف شوند و به قالی های مدرن یا کلاسیک و آنتیک جلو مبلی بسنده شود. مبلمان باید کاملا متناسب با اندازه فضا انتخاب شود و عناصر دکوری مانند بوفه و میز ناهارخوری بزرگ و چندین نفره که کارایی چندانی هم نخواهد داشت به کل از چیدمان حذف شوند. اگر شما هم چنین منزلی داشته و بدنبال راه و ایده های جدید در طراحی داخلی هستید در این مطلب با سه نمونه آپارتمان ۵۰ متری بسیار شیک آشنا خواهید شد که تمام ایده های لازم برای الهام گیری را در اختیارتان قرار می دهند.
هر کدام از این آپارتمان های بسیار کوچک به سبک و هدفی خاص طراحی شده اند و به همین خاطر حس  و حال کاملا متفاوتی به بیننده منتقل می کنند. هر سه خانه نیازهای یک زوج جوان به یک فضای شاد، جا دار، مطابق با مد روز و همچنین آرامش بخش را مرتفع خواهند کرد. البته لازم به ذکر است که در چینش این خانه ها، از سبک استدیو آپارتمان های مدرن غربی استفاده شده است به این صورت که تمام اتاق های مهم خانه مانند نشیمن، پذیرایی، غذاخوری و آَشپزخانه بهم متصل هستند. برای آشنایی بیشتر با نحوه چیدمان منزل ۵۰ متری لطفا تا پایان همراه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *