میز ناهارخوری کم جا، 8 راه حل برای کسانی که میز ندارند!

تاریخ بروزرسانی : ۸ خرداد ۱۳۹۷

میز ناهارخوری کم جا بهترین ایده برای دکوراسیون خانه های کوچکی است که فاقد میز ناهارخوری هستند  تمایل دارند فضایی مجزا و اختصاصی برای غداخوردن خود ایجاد نمایند.

دکوراسیون داخلی: امروزه داشتن میز ناهار خوری هر جند کوچک و کم جا برای هر خانه ای الزامی است . بسیاری  از کسانی که در خانه های کوچکی زندگی می کنند که اتاق ناهارخوری ندارند از این مسئله بسیر ناراحت و ناراضی هستند. ihome.irمی خواهد در این رابطه با شما صحبت کند و شما را با 8 میز ناهار خوری کم جا آشنا کند پس با ما همراه باشید.

میز ناهار خوری تاشو

میز ناهارخوری کم جا و تاشو

بسیاری از افرادی که در خانه های کوچکی زندگی می کنند به این نتیجه می رسند که داشتن میز ناهارخوری تاشو می تواند تا حدی به آنها کمک کند. وقتی صرف غذا تمام می شود می توانند میز را به راحتی تا کرده و راه عبور را باز بگذارند.

میز ناهار خوری تاشو

میز ناهارخوری کشویی

راه دیگری که برای میز ناهار خوری کم جا وجود دارد آن است که یک میز ناهارخوری کشویی انتخاب کنید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید داشتن میز ناهار خوری کشویی هم می تواند ایده ی خوبی باشد.

میز ناهار خوری گوشه

همه ی ما کافی شاپ های بسیاری را دیده ایم که مانند این تصویر میزهای خود را در گوشه ی فضا قرار می دهند. حالا شما می توانید این ایده را به خانه ی خودتان هم بیاورید.

میز ناهارخوری کم جا

میز ناهار خوری پنهان

در بسیاری از خانه های کوچک افراد سعی می کنند میز ناهار خوری کم جا داشته باشند که بتوانند آن را در یکی از کابینت ها پنهان کنند. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید این راه هم می تواند ایده ی خوبی باشد.

میز ناهارخوری کم جا

میز ناهار خوری پنهان در پشت برش تخت

اگر به این تصویر نگاه کنید منظور ما را به خوبی متوجه خواهید شد. این روش نیز می تواند ایده ی بسیار خوبی باشد.

در ihome.ir بیشتر بخوانید: میز ناهارخوری تبدیلی، قیمتش تو بازار چنده؟

میز ناهارخوری کم جا

اتاق مهمانی کوچک!

یک راه هوشمندانه ی دیگر این است که مثل این تصویر به دنبال فضای مهمانی خیلی کوچکی باشید. این کار هم در عین حال که فضای کمی از خانه و آشپزخانه را اشغال می کند می تواند ناهار خوری دلنشینی را هم برای شما ترتیب دهد.

میز ناهارخوری کم جا

میز ناهار خوری کوچک

ممکن است بتوانید در آشپزخانه ی خود یک میز کوچک قرار دهید که حکم میز ناهار خوری را برایتان داشته باشد. این هم ایده ی بدی نیست! اگر به این تصویر با دقت نگاه کنید در خواهید یافت که این میز با وجود کوچکی اش می تواند بسیار کارآمد هم باشد.

میز ناهارخوری کم جا

آشپزخانه جزیره ای

شما می توانید از آشپزخانه ی جزیره ای خود هم به نحو احسن به عنوان یک میز ناهار خوری کم جا استفاده کنید. همینطور که در اسن تصویر می بینید این کار هم برای آشپزخانه های کوچک و یا خانه هایی که ناهارخوری ندارند بی نظیر است. اگر در خانه تان جزیره ندارید چرا از میز ناهارخوری کشویی استفاده نمی کنید؟

میز ناهارخوری کم جا

میز ناهارخوری کم جا را از کجا بخریم؟

اگر بخواهیم برندهای مطرح و معتبر را در زمینه خرید میز ناهارخوری به شما معرفی کنیم، می توانید به میز و صندلی ناهارخوری چلکا و میز و صندلی جهانتاب از برندهای ایرانی و میز و صندلی یاتاش از برندهای خارجی اشاره کنیم.

*در مطالب بعدی شما را با ترفندهای بیشتری از دکوراسیون خانه های کوچک آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از ه روز ترین ایده های دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: housebeautiful | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *