میز جلو مبلی مدرن ، 10 مدل جادار برای دکوراسیون خانه‌های ایرانی!

تاریخ بروزرسانی : ۲۳ دی ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی: شاید خیلی مهم نباشد که خانه شما چقدر بزرگ و یا کوچک است، داشتن فضاهای جادار برای ذخیره سازی وسایل تحت هر شرایطی نیاز مهمی خواهد بود. شلختگی زیاد در بسیاری از خانه ها باعث می شود که شما مجبور شوید برای یک عبور و مرور ساده هزار بار راه خود را کج کنید تا به انبوهی از وسایل برخورد نکنید! در این میان وجود یک میز جلو مبلی می تواند برای قرارگیری بسیاری از وسایل مورد استفاده مثل مجلات، وسایل تزئینی مختلف، زیر لیوانی ها، کنترل ها و… بسیار یاری رسان باشد!

حالا چه بهتر اگر میز جلو مبلی شما فضاهای بیش از حد تصوری داشته باشد که دسترسی شما به وسایل را نیز آسان تر می کنند. در این مطلب از ihome.ir تصمیم داریم شما را با 10 مورد از بهترین ایده های میز جلو مبلی مدرن آشنا کنیم که قطعا شما را وسوسه خواهند کرد.

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی مدل قرون وسطی با طبقه بالا رونده

همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید ویژگی مثبت این نوع میز جلو مبلی آن است که می توان قسمتی از آن را باز کرده و به سمت بالا آورد. در چنین حالتی شما می توانید بسیاری از وسایل مورد نظر خود را در این قفسه جای دهید.

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی مستطیل شکل صفویه

همان طور که می توان حدس زد با بالا بردن این سطح و پنل مستطیل شکل در این نوع از میز جلو مبلی می توان با یک فضای ذخیره سازی ایده آل رو به رو شد.

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی سینی دار

احتمالا در اولین نگاه به نظر می رسد که در این تصویر میز جلو مبلی ساده سفیدی قرار دارد که دارای یک سینی چوبی بر بالای خود است. باید بگوییم که این طور نیست. در داخل این میز جلو مبلی فضایی خالی است و به نوعی نیز این سینی حکمِ درِ این فضای ذخیره سازی را دارد!

بیشتر بخوانید: میز جلو مبلی، ناگفته هایی که قبل از خرید باید بدانید!

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی روستیک با طبقه بالا رونده

این میز جلو مبلی که به سبک روستیک نیز طراحی شده است دارای یک طبقه در میان خود است که با بالا رفتن درِ آن به خوبی قابل استفاده خواهد بود.

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی دارای کشو (سوتو)

در این مدل از میز جلو مبلی مدرن شما می توانید بخشی از مجلات و کتاب های خود را در زیر طبقه شیشه ای قرار دهید و سایر وسایل را در کشویی که در سمت چپ آن قرار دارد جای دهید.

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی با طبقه بالا رونده مدل نایا

این مدل از میز جلو مبلی که به نظر کاملا ساده می رسد دارای یک فضای ذخیره سازی پنهان است که با بالا بردن درِ آن می توان از این فضا استفاده کرد.

میز جلو مبلی صنعتی با رویه شیشه ای

در این مدل از میز جلو مبلی هیچ طبقه ای که دارای درِ بالا رونده باشد وجود ندارد و مسئله خیلی ساده تر از این حرف هاست! قسمت پایینی این میز دارای دو کشوی بسیار جادار است.

میز جلو مبلی مدرن

مدل میز جلو مبلی کورنلیا

ممکن است در نظر اول متوجه نشوید که طراحی این میز جلو مبلی آنقدرها هم ساده نیست! اما باید گفت که صفحه روی میز باز می شود و فضای ذخیره سازی مناسبی در درون آن وجود دارد.

میز جلو مبلی مشکی همراه با سطح شیشه ای

باید اعتراف کرد که طراحی زیبای این میز جلو مبلی مدرن به خصوص همراه با سطح شیشه ای آن زیبایی بسیاری دارد، ولی مسئله به همین جا ختم نمی شود. در اطراف این میز جلو مبلی کشوها و فضاهای ذخیره سازی ای هستند که بسیار کاربردی خواهند بود.

مدل میز جلو مبلی دنسن با درِ بالا رونده

در این میز جلو مبلی نه تنها دری وجود دارد که بالا می رود و اجازه می دهد که از فضای داخلی آن استفاده کنید، بلکه کشویی نیز در کنار آن هست که می تواند فضای ذخیره سازی را افزایش دهد.

اگر به دنبال خرید میز جلو مبلی مدرن برای دکوراسیون منزل خود هستید، پیشنهاد می کنم، پیش از خرید به فروشگاه محصولات چوبی زوفا سر بزنید و با مدل های بیشتر آشنا شوید.

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: housebeautiful | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *