با پول یک آپارتمان 100 متری در الهیه چه اقلامی می توان خرید؟ (اینفوگرافیک)

نویسنده : فائزه برمخ شاد | تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۶

در حال حاضر در منطقه الهیه نرخ یک آپارتمان 100 متری یک میلیارد و 600 میلیون تومان است. در این اینفوگرافی قصد داریم بدانیم با پول معادل این آپارتمان چه اقلامی را می توان خریداری کرد پس با ما همراه باشید.

مسکن،بزرگترین دغدغه خانوارهای کم درآمد

گزارش: این روزها و در شرایطی که قیمت خرید و اجاره خانه از نردبان قیمت بالا می رود،گزارش های راهبردی نشان می دهد که هزینه مسکن نیمی از درآمد یک خانواده (قشر متوسط یا پایین) را در سال می بلعد و به نوعی هزینه مسکن برای این اقشار بزرگترین دغدغه محسوب می شود. این در حالی است که در مناطق شمالی شهر تهران اجاره‌بهای یک واحد ۶۰ متری مساوی با قیمت خرید یک واحد آپارتمان در جنوب تهران است و این تفاوت قیمتی بسیار بالا در آپارتمان‌های شمال تهران به وضوح قابل مشاهده است.

وقتی ثروت بی‌اندازه باشد، بالاخره باید جایی برای خرج کردنش پیدا کرد. در این مواقع چه جایی بهتر از خانه. برخی از ثروت‌مندان دنیا علاقه‌ی زیادی به داشتن خانه‌های بسیار لوکس و بزرگ دارند و همین علاقه باعث شده است که ارقام نجومی را صرف ساختن یا خرید خانه‌هایی کنند که بیشتر شباهت به کاخ و قصر دارند.

در حال حاضر در منطقه الهیه نرخ یک آپارتمان 100 متری یک میلیارد و 600 میلیون تومان است. در این اینفوگرافیک قصد داریم بدانیم با پول معادل این آپارتمان چه اقلامی را می توان خریداری کرد پس با ما همراه باشید.

برای مطالعه گزارش های تخصصی در حوزه املاک و بازار مسکن هر هفته شنبه ها مجله خبری ihome.ir را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *