معرفی مدل های اتاق خواب نوزادان در سال 2017 (گالری عکس)

تاریخ بروزرسانی : ۱۶ خرداد ۱۳۹۶

 وقتی قرار است عضو جدیدی به خانواده اضافه شود، همه هیجان زده شده و یکی از کارهایی که انجام می‌دهند آماده سازی اتاق نوزاد است. در این بین رنگ اتاق نوزاد یکی از مهم‌ترین بخش هاست که در این قسمت جدیدترین ایده‌ها را به شما عزیزان معرفی میکنیم.

 به گزارش مجله خبری ihome.ir به نقل از وب‌سایت اتاق، وقتی قرار است عضو جدیدی به خانواده اضافه شود، همه هیجان زده شده و یکی از کارهایی که انجام می دهند آماده سازی اتاق نوزاد است. در این بین رنگ اتاق نوزاد یکی از مهم ترین بخش هاست که در این قسمت قصد دارم جدیدترین ایده ها را به شما عزیزان معرفی کنم.

با به دنیا آمدن فرزند جدید، والدین دوست دارند همه چیز را برای فرزند تازه از راه رسیده به بهترین شکل ممکن محیا کنند. تزیین و آماده سازی اتاق نوزاد یکی از همین کارهاست که انتخاب تم و رنگ نیز بخش مهمی از آن محسوب می شود. وقتی تم و رنگ را انتخاب کنید دیگر خرید سایر وسایل اتاق راحت تر خواهد شد چرا که خریدتان محدود به وسایلی می شود که با تم رنگی شما همخوانی داشته باشد، بنابراین کار تزیین و تهیه سرویس خواب نوزاد ساده تر و سریعتر انجام خواهد شد.رنگ اتاق نوزاد از این جهت مهم است که بیشترین تاثیر را بروی حالت و احساس کلی ما از فضا خواهد گذاشت. وقتی صحبت از رنگ می شود مسلما مطمئن ترین و ساده ترین راه استفاده از رنگ سفید است. وقتی همه جا سفید باشد خیلی راحت می توان رنگ های دیگر را از طریق مبلمان مانند تخت خواب یا کمد و قفسه وارد اتاق کرد. اما برای آنهایی که خواستار طرحی کاملا متفاوت هستند رنگ های دیگری هم مانند سبز، صورتی، خاکستری و … وجود دارد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *