از زبان مردم؛ چرا خانه‌دار شدن اینقدر سخت شده است؟

تاریخ بروزرسانی : ۳ اسفند ۱۳۹۶

به راستی چرا خرید خانه این روزها اینقدر دشوار شده؟ چرا هیچ یک از طرح‌های دولت نتوانسته مشکلات مسکن مردم را به حداقل برساند؟ این مساله، بهانه‌ای شد تا به سراغ مردم برویم و نظر آنها را درباره معضل مسکن و دشواری‌های خانه‌دار شدن جویا شویم.

شهروند خبرنگار: این روزها، خرید خانه بسیار دشوار شده و تقریبا روزی نیست که وارد اجتماع شویم و حرفی از خانه و مشکلات خانه‌دار شدن مردم نشنویم؛ هر روز صبح تا سوار تاکسی می‌شویم و آقای راننده پیچ رادیو را باز می‌کند و روی هر موجی می‌رود، گوینده از اعطای تسهیلات مختلف و طرح‌های گوناگون برای خانه‌دار شدن مردم می‌گوید؛ کارشناس برنامه رادیویی هم که روی خط آمده، یک روز از ارزان شدن خانه سخن می‌گوید و روز دیگر از گران شدن آن؛ وقتی صحبت‌های گوینده و کارشناس تمام می‌شود هم تازه بحث داغ کارشناسی توسط آقای راننده و مسافران ادامه پیدا می‌کند؛ این بحث تکراری، تقریبا در همه جا، در مترو، اتوبوس، صف نانوایی و… مدام به گوش می‌رسد.

اما به راستی چرا خرید خانه این روزها اینقدر دشوار شده؟ چرا هیچ یک از طرح‌های دولت نتوانسته مشکلات مسکن مردم را به حداقل برساند؟ این مساله، بهانه‌ای شد تا به سراغ مردم برویم و نظر آنها را درباره معضل مسکن و دشواری‌های خانه‌دار شدن جویا شویم.

در ادامه، توجه شما را به دیدن این مصاحبه جذاب جلب می‌کنیم؛ در پایان اگر شما هم نظری داشتید می‌توانید در پایین همین گزارش با ما و دیگر خوانندگان در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *