مشاور املاک، ترفندهایی برای حل پیچیده ترین معاملات!

تاریخ بروزرسانی : ۲۸ مهر ۱۳۹۸

راهنمای معاملات مسکن: اگر یک مکعب روبیک به‌هم‌ریخته نشده را فقط با چهار حرکت به هم بریزیم و از کسی که حل کردن آن را بلد نباشد بخواهیم آن را حل کند، حتی اگر او شخصی فوق‌العاده سخت‌کوش و بسیار باهوشی باشد، بدون تردید آن‌قدری طول خواهد کشید که خسته و ناامیدانه از حل کردن مکعب صرف نظر کند. اما اگر کسی اصول حل کردن مکعب را یاد بگیرد، حتی اگر یک فرد کم‌هوش، کم استعداد و بی‌اراده باشد، حل کردن مکعب روبیک برایش آب خوردن خواهد بود و در کمتر از چند دقیقه آن را پیروزمندانه حل خواهد کرد.

کار مشاور املاک دقیقا مانند حل کردن مکعب روبیک کاری ساده است به این شرط که راه درست را بدانید و کار بسیار سخت و ناامید‌کننده‌ای است اگر راه درست آن را یاد نگیرید. در این مطلب از وبسایت ihome.ir اصول حل کردن مکعب روبیک مشاوره املاک را به شما یاد خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

تشابه های کار مشاوره املاک با مکعب روبیک!

در حل مکعب روبیک، اگر حرکت اشتباهی برای حل کردن مکعب انجام دهید، در مرحله بعد کار چندین برابر سخت‌تر می‌شود. در تلاش برای متقاعد کردن متقاضیان ملک نیز، هر تلاش اشتباهی که انجام دهید، پروسه نوشتن قرارداد را در آینده برایتان سخت‌تر می‌کند.

در ihome.ir بیشتر بخوانید: چگونه به یک مشاور املاک موفق تبدیل شویم؟

مشاوره املاک

بهتر است قبل از هر تلاش اشتباهی راه درست را بیاموزید. پس از یادگیری راه درست، دیگر نیازی به اراده قوی برای زیاد کار کردن، محدود کردن تفریحات با دوستان و خانواده و نگرانی بابت میزان کسب درآمد عالی و دائم فکر کردن به معاملات املاک نخواهید داشت.

مشاوره املاک

تفکر شطرنج‌وار در کار مشاوره املاک

کار مشاوره املاک اگرچه ازنظر جسمانی کاری سنگین و خسته‌کننده نیست، اما از نظر فکری دقیقا مانند شطرنج، انرژی زیادی را از مغز انسان می‌گیرد. گاهی اوقات برای جفت‌وجور کردن یک قرارداد ساعت‌ها به فکر کردن نیاز خواهید داشت تا بتوانید برای حل اختلاف نظر به وجود آمده بین مالکان و متقاضیان راه‌حل مناسبی پیدا کنید.

البته تماس‌های تلفنی، مشورت با مدیر و همکاران برای انتخاب استراتژی‌های مناسب و از همه دشوارتر گفتگو با طرفین معامله و استفاده از ترفندهای مختلف برای جلب نظر آن‌ها نیز انرژی فراوانی می‌طلبد. البته با استمرار در این کار رشته‌های مغز مانند عضلات یک ورزشکار که هرروز ورزش می‌کند، قوی‌تر شده و راه‌حل‌های مناسب و دقیق‌تری را با سرعت بیشتر در اختیار شما می‌گذارد؛ اما نکته جالب اینجاست که با افزایش قدرت ذهنی، شما با لذت بردن از حل این مسائل، سود قابل‌توجهی نیز به دست می‌آورید.

حالا شما به ما بگویید: 

اگر شما هم تجربه مفیدی از فروش و یا خرید ملک را دارید برای غنی تر شدن هر چه بیشتر این مطلب آن را از طریق دیدگاه های پایین همین مطلب با ما و سایر مخاطبان ihome.ir در میان بگذارید. بیش از بیش منتظر نظرات و پیشنهادات توسعه دهنده ی شما برای راهنمای معاملات مسکن هستم.

در مطالب بعدی شما را با اسرار بیشتری از معامله ملک آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از جامع ترین اطلاعات و اخبار مسکن ایران و جهان چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: شایگان_مدرس فروش اینترنتی ملک| تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *