مسابقه عکاسی به مناسبت «روزجهانی دوستی»

تاریخ بروزرسانی : ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

به گزارش ihome.ir جامع‌ترین وب‌سایت املاک کشور، شرکت ihome.ir به مناسبت 30 جولای، مصادف با «روز جهانی دوستی»، یک مسابقه هیجان‌انگیز عکاسی ترتیب داد و از همه کارکنان خود خواست تا عکس‌های خود را با موضوع و محوریت «دوستی» در صفحه اینستاگرام شرکت بارگذاری کنند.

این مسابقه جذاب در ابتدا خیلی آرام و بی سر و صدا شروع شد اما با هیجان و رقابت جالبی که میان شرکت کنندگان شکل گرفت، لحظه به لحظه شاهد بالاگرفتن رقابت بین «امین جناب» و «مهران محمدزاده»، هردو از اعضای تیم فروش وبسایت ihome.ir بودیم. این دو یک لحظه میدان رقابت را ترک نکرده و به شکل شبانه‌روزی به جمع‌آوری لایک از دوستان خود پرداختند. البته کانال تلگرام شرکت نیز دستکمی از اینستاگرام نداشت و در آنجا هم شاهد کری خوانی‌های شرکت‌کنندگان در این مسابقه جذاب بودیم.

در نهایت در ساعت 24:00 روز یکشنبه 31 آگوست، زنگ پایان این مسابقه نفسگیر زده شد و «مهران محمدزاده» با اختلاف اندکی از «امین جناب»، برنده نهایی مسابقه اعلام شد؛ همچنین، ناگفته نماند که خانم «معصومه دیانی» از اعضای تیم عملیات شرکت، بدون هیچ سر و صدایی پا به پای دو رقیب سرسخت خود پیش رفت و توانست با جمع کردن بیش از 2000 لایکبرای عکس خود که از روی مجسمه‌های دست‌سازش گرفته بود، در رده سوم این رقابت نفسگیر قرار بگیرد و نماینده شایسته‌ای برای تیم خود و خانم‌های شرکت باشد. مدیریت شرکت ihome.ir به پاس تلاش‌های جدی امین و مهران، تصمیم گرفت تا به هر دو آنها جایزه نفیسی اهدا کند.

مدیریت شرکت ihome.ir همچنین وظیفه خود می‌داند تا از همه شرکت‌کنندگان در این مسابقه و همه افرادی که به دوستان خود رای دادند تشکر و قدردانی کند.

عکس ارسانی از مهران محمد زاده

عکس ارسانی از مهران محمد زاده

عکس ارسالی از امین جناب

عکس ارسالی از امین جناب

عکس ارسالی از خانم معصومه دیانی و عروسک‌های دست‌ساز ایشان

عکس ارسالی از خانم معصومه دیانی و عروسک‌های دست‌ساز ایشان

 

عکس‌های شرکت داده شده در مسابقه عکاسی به مناسبت روز جهانی دوستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *