مرتب کردن کمد لباس با این اکسسوری های ساده!

تاریخ بروزرسانی : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷

مرتب کردن کمد لباس یکی از کارهایی است که معمولا برای همه خوش آیند و آسان نیست. اما در این مطلب می خواهیم شما را با اکسسوری های ساده ای برای نظم دهی فضای داخلی کمدتان آشنا کنیم. 

طبقه بندی و نظم دهی: ما باور داریم که قبل از هر نوآوری و تغییری، ابتدا باید از خودتان شروع کنید. به طور مثال زندگی ایده‌آل خودتان را تصور کنید و تصمیم بگیرید از فردا صبح زود بیدار شوید. ممکن است این یک مورد بسیار کوچکی باشد اما مطمئناً در زندگی شما تأثیر مثبتی خواهد داشت. قطعاً انجام هرکاری که شما به آن عادت ندارید برای بار اول مشکل به نظر می رسد ولی انجام آن برای دفعات آتی آسان تر خواهد شد. ما در این مطلب از ihome چند راه حل برای تغییرات و خانه تکانی امسالتان به شما آموزش می دهیم.

مرتب کردن کمد لباس

مرتب کردن کمد لباس با نظم دهنده های کشو

عموماً کشوی لباس ها بیشتر در معرض بهم ریختگی قرار می‌گیرند و برای حل این مشکل ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که از تقسیم کننده‌های انعطاف پذیر استفاده کنید. همانطور که در عکس مشاهده می‌کنید، این تقسیم کننده‌ها قابلیت تنظیم دارند و از 11 سانت تا 17 سانت تغییر می‌کنند و برای هر کشویی قابل استفاده هستند. به دلخواه در ردیف‌های مرتب لباس‌ها، جوراب‌ها و شلوارهایتان را بچینید.

مرتب کردن کمد لباس

انتخاب چوب لباسی مناسب برای داشتن کمد مرتب

چوب لباسی‌ها یکی از مهمترین اعضای کمد لباس هستند. اتخاب یک چوب لباسی مناسب به شما می کند تا فضای کمتری را اشغال کنند. مورد مهم دیگر انتخاب نوع و شکل چوب لباسی با در نظر گرفتن جنس پارچه لباس می باشد. به طور مثال پارچه حریر نمی تواند روی یک چوب لباسی از جنس فلز نگه بایستد.

مرتب کردن کمد لباس

استفاده از دسته‌های مگنتی برای داشتن کمد مرتب

استفاده از دسته‌های مگنتی بین لباس‌ها به راحت تر پیدا کردن لباس‌ها کمک شایانی می‌کند. همچنین از بهم ریختگی و فرو ریختن ناگهانی لباس‌ها جلوگیری می‌کند.

مرتب کردن کمد لباس

انتخاب کیف های نظم دهنده برای مرتب کردن کمد

شاد برای شما هم پیش آمده باشد که روز پر مشغله‌ای داسته اید و فرصتی برای سر و سامان دادن به لباس‌هایتان ندارید، پس یک ساک دستی، سبد و یا کیف در کمدتان قرار داده و در این جور مواقع از آن استفاده کنید و در زمان مناسب آن‌ها را مرتب کنید.

مرتب کردن کمد لباس

روش صحیح تا کردن لباس ها برای داشتن کمد مرتب 

مدل تا کردن لباس ها از حیث اشغال کردن هرچه کمتر فضا بسیار حائز اهمیت است. ما در این قسمت به شما یکی از بهترین مدل‌ها را با رسم شکل آموزش داده‌ایم.

* اگر شما هم قصد خرید اکسسوری های نظم دهنده ی اینچنینی را دارید می توانید به وبسایت گروه فیکا سر بزنید و به سادگی کالای مورد نظرتان را خریداری کنید.

در مطالب بعدی شما را باسایر نظم دهنده های دکوراسیون منزل  آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع : housebeautiful | نویسنده:‌‌ ساناز سردارنیا | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *