مدل کاغذ دیواری اتاق کودک، چه رنگ و چه مدلی بخرم؟

تاریخ بروزرسانی : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷

مدل کاغذ دیواری اتاق کودک برای فضای اتاق کودک بسیار مهم است، چرا که بخش اعظمی از زیبایی و انرژی فضای اتاق کودک شما به آن وابسته است، در این مطلب شما را با انواع کاغذ دیواری اتاق کودک آشنا می کنیم.

پرسش و پاسخانتخاب مدل کاغذ دیواری برای هر فضایی بخصوص فضای اتاق کودک بسیار مهم است، چرا که بخش اعظمی از زیبایی و انرژی فضای اتاق کودک شما وابسته به طرح کاغذ دیواری انتخابی شما است؛ به همین منظور در این مطلب از   ihome قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در مورد مدل کاغذ دیواری اتاق کودک آشنا کنیم ، پس با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری اتاق کودک

سوال: قصد داریم اتاق پسر 8 ساله و دختر 5 ساله ام را کاغذ دیواری کنم چه مدل کاغذ دیواری اتاق کودک را برای این گروه سنی پیشنهاد می دهید؟

پاسخ: در انتخاب مدل کاغذ دیواری اتاق کودک پیش از هر موضوعی علاقه شخصی فرزندان شما مطرح است، به طور مثال اگر پسر شما علاقه وافری به ماشین و رنگ قرمز دارد پس حتما باید المانی اینچنیی را برای کاعذ دیواری اتاق خوابش در نظر بگیرید تا بتواند به خوبی درفضا انس بگیرد.

مدل کاغذ دیواری اتاق کودک

مدل کاغذ دیواری اتاق کودک برای گروه سنی زیر 7 سال

در گروه سنی زیر هفت سال طرح های پسرانه و دخترانه چندان معنا ندارد، چرا که کودک شما در این زمان به تازگی شروع به تشخیص رنگ ها کرده است بنابراین می توانید از مدل کاغذ دیواری اتاق کودک با طرح های بامزه جنگل حیوانات استفاده کنید که برای دختران و پسران خردسال بسیار جذاب است.

مدل کاغذ دیواری اتاق کودک

مدل کاغذ دیواری دخترانه

برای مدل کاغذ دیواری دخترانه می توانید بر مبنای علاقه ی شخصی فرزندانتان به رنگ خاص و یا شخصیت کارتونی مورد علاقه اش کاغذ دیواری مد نظرتان را انتخاب کنید، فقط توجه داشته باشید که طرح های انتخابی شما بر مبنای سن کودکتان باشد و هرگز برای کودکان خردسال از طرح های مناسب گروه سنی های نوجوان هرگز استفاده نکنید.

مدل کاغذ دیواری پسرانه

مدل کاغذ دیواری پسرانه

کاغذ دیواری ها و یا استیکرهای سه بعدی یکی از جذاب ترین مدل کاغذ دیواری پسرانه است که برای سنین 6 تا 10 سال بسیار جذاب است و می توانید مطابق با شخصیت قهرمانان کارتونی مورد علاقه شان  و یا رنگ محبوبشان آن ها را تهیه کنید.

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *