مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ، بهترین انتخاب کدومه؟!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک باید حتما ساده و به رنگ روشن باشد تا فضای شما را بزرگ تر و روشن تر از قبل نمایش دهد. در این مطلب شا را در رابطه با انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی راهنمایی کرده ایم. 

پرسش و پاسخ : انتخاب کاشی و سرامیک مناسب برای فضاهایی مانند حمام و سرویس بهداشتی بسیار حائز اهمیت است، چرا که بخش اعظمی از ظاهر این فضا را به خود اختصاص داده است. به همین منظور در این مطلب از ihome  قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در رابطه با مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک

سوال: ما در حال بازسازی منزل خود هستیم، سرویس بهداشتی ما نسبتا کوچک است. می خواستم در مورد مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک راهنمایی ام کنید.
پاسخ: به طور کلی انتخاب طرح های شلوغ برای فضاهای کوچک چندان مناسب نیست، به خصوص برای فضایی مانند حمام و سرویس بهداشتی که عملکردی متفاو دارد. در سرویس بهداشتی های کوچک انتخاب رنگ های تیره و طرح های شلوغ ابعا پیشنهاد نمی شود، چرا که فضای شما را کوچک تر از قبل نشان می دهد. اما اگر اصرار به استفاده از یک طرح خاص و رنگ تیره در فضای سرویس بهداشتی خود داریدف بهتر است از آ به صورت نوارهای عمودی و افقی استفاده کنید.

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک

در انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک به ارتفاع سقف نیز دقت داشت باشید اگر سقف فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است، پس بهتر است از طرح  های عمودی و ساده استفاده کنید تا فضای شما را بلندتر نشان دهد، همچنین اگر فضای سرویس شما کم عرض است بهتر است از کاشی هایی با طرح های افقی استفاده کنید تا فضای شما را بزرگ تر نشان دهد.

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک

رنگ کاشی سرویس بهداشتی کوچک

برای انتخاب رنگ کاشی سرویس بهداشتی های کوچک همان طور که گفته شد حتما به سراغ کاشی هایی با رنگ های روشن و براق بروید تا علاوه بر ایجاد نمایی دلبازتر فضای شما را درخشان تر نشان دهند.

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *