مدل لوستر پذیرایی، چگونه بهترین انتخاب را داشته باشیم؟

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

مدل لوستر پذیرایی تا حد زیادی بر اساس سبک دکوراسیون داخلی و ارتفاع سقف فضای داخلی تان تعیین می شود، به همین منظور در این مطلب از  ihome  قصد داریم شما را با جدیدترین مدل لوستر پذیرایی و ترفندهای انتخاب آن آشنا کنیم.

پرسش و پاسخ: لوسترها یکی از عناصر کلیدی برای زیباسازی سقف خانه ها هستند، بنابراین  در انتخاب آن ها برای دکوراسیون داخلی منزلتان باید نهایت دقت را داشته باشید، چرا که بخش عمده ی جلوه ی فضای داخلی شما وابسته به نورپردازی و انتخاب لوستر مناسب شما می باشد؛ به همین منظور در این مطلب از ihome قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در مورد اتخاب لوستر مناسب برای پذیرایی آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

مدل لوستر پذیرایی 2018

سوال: سقف خانه ی ما ارتفاع نسبتا زیادی دارد به نظر شما برای بخش پذیرایی که مشرف به بخش ناهارخوری هم هست از چه نوع لوستری برای این دو فضا استفاده کنیم و جدیدترین مدل لوستر پذیرایی چه مدلی است؟

پاسخ: همان طور که در این سوال اشاره شد، در انتخاب لوستر مناسب پیش از هر موضوعی باید ارتفاع سقف توجه ویژه کرد. وقتی سقف خانه ی شما نسبتا بلند است انتخاب لوسترهای سقفی که ارتفاع کمی دارند و به سقف متصل هستند چندان مناسب نیست، برای چینین فضایی می توانید از لوسترهای شاخه ای استفاده کنید.

مدل لوستر پذیرایی 2018

مدل لوستر پذیرایی 2018

یکی دیگر از مواردی که در هنگام انتخاب و خرید لوستر باید به آن توجه داشته باشید، سبک و مدل لوستر انتخابی شما است. لوستر خود را باید مطابق با سبک دکوراسیون خود انتخاب کنید به طور مثال برای دکوراسیون هایی با سبک مدرن، انتخاب لوسترهای پر شاخه و چلچراغی مناسب نیست، همچنین بهتر است برای بخش های مختلف دکوراسیون که به هم ارتباط  و به اصطلاح دید دارد از لوسترهایی مشابه استفاده کنید.

مدل لوستر پذیرایی 2018

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *