10 مدل شومینه مدرن که چهره دکوراسیون شما را دگرگون می کند!

تاریخ بروزرسانی : ۲۰ آبان ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی:  وقتی هوا سرد می شود فرصت خوبی پیش می آید که شما بتوانید محیطی را برای خودتان فراهم کنید که از آن لذت ببرید. چه چیزی از این بهتر که فضای خانه خود را گرم کنید و از آتش برای این کار استفاده نمایید؟ یکی از راه هایی که پیش روی شما قرار می گیرد آن است که از شومینه کمک بگیرید. در این مطلب از ihome.ir  تصمیم داریم به معرفی 10 مدل شومینه مدرن بپردازیم که گرمای بسیاری را به خانه شما منتقل می کنند و ظاهر دکوراسیون شما را دگرگون می کند.

مدل شومینه مدرن

کمی از تضادها کمک بگیرید.

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید دیوارهای این فضا سفید رنگ است ولی با کمک شومینه ای به رنگ مشکی، تضاد بسیار خوبی در دکوراسیون ایجاد شده است. در این میان از فرش و کوسن هایی استفاده شده است که رنگ های فضا را دچار تنوع بیشتری کرده اند.

مدل شومینه مدرن

به سراغ جذابیت های روستایی بروید!

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید سقف این خانه مورد بازسازی قرار گرفته است و به نوعی نیز جذابیت های روستایی را به محیط تزریق کرده است. در نهایت صندلی چرمی در کنار شومینه ای که در این فضای روستایی به خوبی خودنمایی می کند فضایی جذاب و خارق العاده ایجاد کرده است.

مدل شومینه مدرن

کمی رنگ به فضا اضافه کنید.

فرد طراحی که دکوراسیون این خانه را به عهده گرفته است توانسته با مهارت های خود این خانه را که به دهه 1950 باز می گردد تبدیل به خانه ای رویایی نماید. شومینه ای آبی رنگ که در میان کاشی های زیبا و خوش رنگ پوشیده شده است فضای بسیار شیکی را ایجاد کرده و در کنار مبلمان و سایر لوازم و وسایل سفید رنگ دکوراسیون فوق العاده ای برقرار کرده است. در نهایت نیز  می توان به کفپوش چوبی و سرسبزی فضا اشاره کرد که به شکل هر چه تمام تر به تکامل محیط کمک کرده اند.

مدل شومینه مدرن

برای شومینه مدرن از قفسه ها کمک بگیرید.

در این خانه در کنار کاشی های سفید رنگ و رگه هایی از رنگ مشکی که مورد استفاده قرار گرفته است از چوب نیز استفاده شده است. قفسه های چوبی ای که در کنار مدل شومینه مدرن این دکوراسیون نشیمن قرار گرفتند توانسته اند محیطی خارق العاده را در کنار شومینه ایجاد نمایند.

مدل شومینه مدرن

از طاقچه های بالای شومینه صرف نظر کنید.

در تصویری که مشاهده می کنید به خوبی ثابت شده است که در برخی موارد، وجود طاقچه ها و طبقات بالای شومینه کاملا بی دلیل و بدون استفاده است. رنگ سیاه و سفیدی که بر روی دیوارهای این تصویر قرار گرفته اند توانسته اند در انتقال فضایی گرم در خانه کمک بسیاری کنند و مجموعه شومینه را در عین سادگی، زیبا و منحصر به فرد نمایند.

مدل شومینه مدرن

با شومینه مدرن به سراغ آرامش بروید!

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید ترکیبی از پالت های رنگی تسکین دهنده دیده می شود که محیطی آرام را ایجاد کرده است. در این فضا برای پس زمینه مدل شومینه مدرن از طرح و رنگی بسیار ساده استفاده شده است که در این زیبایی نباید نقش چوب گردو را هم نادیده گرفت.

مدل شومینه مدرن

برای شومینه از تزئینات استفاده نمایید.

در دکوراسیون خانه ای که در این تصویر مشاهده می کنید از وسایل تزئینی بسیاری کمک گرفته شده است که محیطی زیبا و سرگرم کننده را برایتان مهیا ساخته است. از تابلویی که بر روی دیوار نصب شده گرفته تا گیاهان و رنگ های شاد دیگری که در این تصویر مشاهده می کنید، همه و همه به نوعی فضا را به دکوراسیون بوهمی نزدیک می گردانند.

از شومینه دو طرفه استفاده کنید.

در این تصویر به خوبی می توانید شاهد وجود شومینه ای مدرن و دو طرفه در این دکوراسیون باشید که حرارت را به مقدار بیشتری در محیط منتقل می کند. در کنار این قسمت شما می توانید با وسایلی تزئینی بسیاری رو به رو شوید که زیبایی فضا را تکمیل کرده و به نوعی مکمل شومینه در دکوراسیون نشیمن شده اند. به همین دلیل هم فضا به نوعی دارای یکپارچگی و زیبایی بیشتری می شود.

کمی هم مینیمالیست باشید!

در این تصویر با دکوراسیونی مینیمالیست رو به رو هستید که برای وجود گرمایی که به کمک مدل شومینه مدرن به محیط پخش می شود از این سبک استفاده شده است. همانطور که مشاهده می کنید وجود آجر سفید رنگ در کنار وسایل چوبی که در خانه قرار دارند فضایی زیبا خلق شده است.

مدل شومینه مدرن

از عناصر دانمارکی بهره بگیرید!

در دکوراسیون نشیمن این تصویر که به نوعی بر اساس سبک قرون وسطی از شومینه استفاده کرده است با فضایی سفید و مدرن که با کمک سبک دانمارکی و اسکاتلندی چیدمان شده است بر می خوریم. وجود وسایلی از پوست حیوانات نیز به نوعی مکمل دکوراسیون این خانه به شمار می آید.

*در مطالب بعدی شما را با مدل های بیشتری ازجزییات و لوازم دکوراسیون منزل آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: hunker | طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *