به روزترین قیمت آپارتمان در تهرانپارس غربی را مشاهده کنید!

تاریخ بروزرسانی : ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

تهرانپارس نام محله بزرگی در شمال شرق تهران می باشد این محله بزرگ در مناطق ۴ و ۸ شهرداری تهران واقع شده است. در ادامه این گزارش جدول قیمت خرید آپارتمان در تهرانپارس غربی را مشاهده نمایید.

قیمت روز آپارتمان: تهرانپارس نام محله بزرگی در شمال شرق تهران می باشد این محله بزرگ در مناطق ۴ و ۸ شهرداری تهران واقع شده است. تهرانپارس دارای 4 فلکه اصلی به نام های اول ، دوم ، سوم و چهارم معروف می باشد. این محدوده از سمت شمال به بزرگراه همت، از جنوب به خیابان دماوند، از شرق به بزرگراه دوران و از غرب به بزرگراه باقری محدود می‌شود. در این محله نیز شهرک‌هایی مانند شهرک شهید بهشتی، شهرک حکیمیه، شهرک امید، شهرک فرهنگیان، شهرک پارس و شهرک کاج قرار دارند همچنین تهرانپارس به دو بخش شرق و غربی تقسیم شده است. که در این گزارش جدول قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهرانپارس غربی را مشاهده می کنید.

دسترسی ها

این محله دارای دسترسی خوب و ترافیک روان می باشد ، اتوبان های مختلف مانند باقری و بابایی، خیابان های پهن و مناسب مانند خیابان دماوند در جنوب آن و خیابان حجربن عدی در مرکز آن باعث شده تا این محله دسترسی عالی نیز داشته باشد.

حمل و نقل

حمل و نقل عمومی این محل مناسب می باشد می توان از مترو و ایستگاه های فرهنگسرا و تهران پارس نام برد و یا از خطوط BRT که از سه راه تهرانپارس آغاز می شود و به سمت غرب می رود. این محله در سه راه تهران پارس، فلکه دوم و فلکه چهارم دارای پاینه تاکسی نیز می باشد.

در این گزارش، براساس اطلاعات دریافتی از بانک اطلاعاتی ihome.ir، جامع‌ترین وبسایت املاک کشور، قیمت خرید آپارتمان در محله تهرانپارس غربی را معرفی کرده ایم.

توجه: برای مشاهده فایل‌ها، به صفحه خرید آپارتمان در محله تهرانپارس غربی تهران مراجعه کنید.

 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در تهرانپارس غربی کلیک کنید

متراژ

خواب

سن بنا

طبقه

قیمت (تومان)

88

2

نوساز

طبقات مختلف

۴۶۰,۰۰۰,۰۰۰

115

2

نوساز

طبقات مختلف

۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰

120

3

نوساز

طبقات مختلف

۶۳۰,۰۰۰,۰۰۰

100

2

نوساز

4

۶۶۰,۰۰۰,۰۰۰

95

2

نوساز

طبقات مختلف

۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰

برای اطلاع از به روزترین قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران می توانید همین حالا در کانال تلگرام آی هوم به ما بپیوندید.

نویسنده: فائزه برمخ شاد | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *