تهرانپارس شرقی ،آپارتمان در این محله چند است؟

تاریخ بروزرسانی : ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

محله تهرانپارس شرقی پس از تقسیمات سال 1387 شهرداری تهران و از ادغام بخشی از محله خاک سفید و بخشی از محله جوادیه به وجود آمد. از شمال به کوهسار و از شرق به گلشن متصل است.

قیمت روز آپارتمان: تهرانپارس نام محله بزرگی در شمال شرق تهران می باشد این محله بزرگ در مناطق ۴ و ۸ شهرداری تهران واقع شده است. تهرانپارس دارای 4 فلکه اصلی به نام های اول، دوم ، سوم و چهارم معروف می باشد. این محدوده از سمت شمال به بزرگراه همت، از جنوب به خیابان دماوند، از شرق به بزرگراه دوران و از غرب به بزرگراه باقری محدود می‌شود. در این محله نیز شهرک‌هایی مانند شهرک شهید بهشتی، شهرک حکیمیه، شهرک امید، شهرک فرهنگیان، شهرک پارس و شهرک کاج قرار دارند همچنین تهرانپارس به دو بخش شرق و غربی تقسیم شده است. که در این گزارش جدول قیمت خرید آپارتمان در تهرانپارس شرقی را مشاهده می کنید.

دسترسی ها

این محله دارای دسترسی خوب و ترافیک روان می باشد ، اتوبان های مختلف مانند باقری و بابایی ، خیابان های پهن و مناسب مانند خیابان دماوند در جنوب آن و خیابان حجربن عدی در مرکز آن باعث شده تا این محله دسترسی عالی نیز داشته باشد.

حمل و نقل

حمل و نقل عمومی این محل مناسب می باشد می توان از مترو و ایستگاه های فرهنگسرا و تهران پارس نام برد و یا از خطوط BRT که از سه راه تهرانپارس آغاز می شود و به سمت غرب می رود. این محله در سه راه تهران پارس ، فلکه دوم و فلکه چهارم دارای پاینه تاکسی نیز می باشد.

در این گزارش، براساس اطلاعات دریافتی از بانک اطلاعاتی ihome.ir، جامع‌ترین وبسایت املاک کشور، قیمت خرید آپارتمان در محله تهرانپارس شرقی را معرفی کرده ایم.

توجه: برای مشاهده فایل‌ها، به صفحه خرید آپارتمان در محله تهرانپارس شرقی تهران مراجعه کنید.

 

محله

متراژ

خواب

سن بنا

طبقه

قیمت (تومان)

خرید آپارتمان در تهرانپارس شرقی

133

3

نوساز

2

۹۹۸,۰۰۰,۰۰۰

120

3

4

4

۷۸۰,۰۰۰,۰۰۰

90

2

1

4

۳۴۲,۰۰۰,۰۰۰

150

3

طبقات مختلف

۱,۰۶۵,۰۰۰,۰۰۰

60

1

3

3

۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰

120

3

3

3

۷۸۰,۰۰۰,۰۰۰

133

3

۸۸۰,۰۰۰,۰۰۰

68

2

10

5

۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰

107

3

نوساز

۴۸۸,۰۰۰,۰۰۰

برای اطلاع از به روزترین قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران می توانید همین حالا در کانال تلگرام آی هوم به ما بپیوندید.

نویسنده: فائزه برمخ شاد | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *