قفسه بندی انباری خانه ، اینطوری انباری شما جادار تره!

تاریخ بروزرسانی : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

در این مطلب می خواهیم شما را با روش های قفسه بندی انباری خانه و چیدمان انباری برای دسترسی سریع تر به لوازم و وسایل آشنا کنیم.

طبقه بندی و نظم دهی: یکی از مهمترین بخش های منزل که نبض حیات، نظم فضای اصلی منزل به شمار می رود فضای انبار است. طبقه بندی و نظم دهی انبار به شما این امکان رامی دهد که از خرید لوازم و وسایل اضافی خودداری کنید و همیشه همه لوازم و وسایل را در دسترس داشته باشید. به همین منظور در این مطلب از ihome  قصد داریم شما را با روش های طبقه بندی انباری خانه و چیدمان انباری آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

قفسه بندی انباری

طبقه بندی انباری خانه

قفسه بندی انباری خانگی

با توجه به محدود بودن فضای انباری های امروزی استفاده از تمام بخش های انباری مثل فضای دیوار، کف و حتی سقف یکی از مهمترین مواردی است که با کمک قفسه بندی انبارهای خانگی می توانید به سادگی به آن دست پیدا کنید.

نظم دهی به انبار با استفاده از تخته سوراخ دار

نظم دهی به انبار با استفاده از تخته سوراخ دار

نظم دهی به انبار با استفاده از تخته سوراخ دار

یکی دیگر از مواردی که با کمک آن می توانید به فضای انبار خود نظم ببخشید استفاده از تخته سوراخ دار است. تخته های سوراخ دار را می توانید به سادگی از بازار تهیه کنید و درست همانند تصاویر تمامی لوازم و وسایل بزرگ و کوچک انبار را روی آن جای دهید.

قفسه های نظم دهنده به انبار

طبقه بندی انبار با ساخت طبقه نگدارنده

حتما شما هم در جعبه ابزار خود پیچ گوشتی و لوازم کهنه ای دارید که دیگر قابل استفاده نیستند پس دست به کار شوید و مثل تصویر یک طبقه ی نگهدارنده خاص برای خودتان بسازید. کافی است پیچ گوشتی های متنوع را رنگ کنید و روی تخته پیچ کنید این هنگر بامزه می تواند استفاده های مختلفی برای فضای داخلی شما داشته باشد.

طبقه بندی انباری خانه

قفسه بندی انباری خانگی

طبقه بندی انباری خانه

برای طبقه بندی انباری خانه حتما نباید از قفسه های موجود در بازار استفاده کنید، بلکه با استفاده از خلاقیت خود می توانید قفسه بندی خاصی را مطابق با لوازم و وسایل خود ایجاد کنید و به فضای انباری خود نظم ببخشید.

اگر شما هم قصد خرید قفسه انباری منزل را دارید می توانید به ” وبسایت جاکوب ” مراجعه کنید و به سادگی قفسه مورد نیاز خود را خریداری کنید. 

* در مطالب بعدی شما را باسایر نظم دهنده های دکوراسیون منزل  آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *