قرار است «خانه مهربانی» بسازیم، با عشق! همراهمان باشید

تاریخ بروزرسانی : ۵ مهر ۱۳۹۶

مدتی است از آغاز به کار مجموعه آی‌هوم می‌گذرد؛ هر روز بی وقفه تلاش می‌کنیم تا در یکی از جدی‌ترین تصمیم‌های زندگی یعنی «تصمیمِ خوب خانه دار شدن!»، کمک کنیم؛ هرچند دیدن رضایت و خوشحالی انسانها از یافتن خانه دلخواهشان، یکی از شیرین‌ترین لحظه‌ها برای آی‌هوم است، اما همیشه افراد بی سرپناه و آنهایی که در تامین خانه با مشکل مواجه هستند نیز یکی از بزرگترین دغدغه‌های ذهنی آی‌هوم محسوب می‌شده و آن را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی در نظر داریم.

همه ما خوب می‌دانیم که خانه مکانی امن برای زندگی و آسودن است که پس از یک روز شلوغ و خسته‌کننده کاری قرار است محلی برای آرامشمان باشد. طبیعتا، این ملجأ امن و آرام حق همه انسانهاست. اما متاسفانه، در جامعه ما، افرادی که غالب آن‌ها بی‌سرپرست  یا خود سرپرست خانوار هستند، از این موهبت الهی یعنی امنیت و آرامش، بی‌بهره‌اند.

ما در آی‌هوم، با اطلاع از همین نیاز، به عنوان یک مجموعه فعال در حوزه ملک، قصد داریم با همراهی موسسه «مهربانه»، که یک موسسه خوشنام در فعالیت‌های نیکوکارانه و خیرخواهانه است، هر ماه برای یک نفر هزینه تامین سرپناه یا تجهیز خانه را فراهم آوریم که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه اختصاصی پروژه‌های ihome.ir در مهربانه مراجعه کنید.

و اما، در نخستین گام، با کمک مجموعه مهربانه، به همراهی بانویی افغان شتافته‌ایم تا برای این زن زحمتکش و آبرومند که همسر خود را از دست داده و سرپرستی خانواده‌ خود و پدرش را نیز برعهده دارد، تا بتواند برای خود و خانواده‌اش سرپناهی فراهم آورد. این بانوی افغان برای تهیه سرپناهش به 7 میلیون تومان پول نیاز دارند که بیش از نیمی از این هزینه توسط مجموعه آی‌هوم فراهم شده و تنها بخش کوچکی از این مبلغ باقی مانده که در این راه چشم به همراهی شما عزیزان خیّر داریم. شما چنانچه تمایل داشته باشید می‌توانید به هر میزان که دوست دارید، حتی چند هزار تومان، ما را در این کار خیر همراهی کنید.

اگر تصمیم گرفته اید همین حالا پناه خانواده‌ای بی سرپناه شوید، به این لینک مراجعه کرده و شادی آفرین خانواده‌ای نیازمند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *