طراحی منزل با کاغذ دیواری، جدیدترین مدل های روز دنیا اینجاست!

تاریخ بروزرسانی : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶

طراحی منزل با کاغذ دیواری همواره پرطرفدار بوده است. كاغذ ديواري يكي از آن عناصري است كه مي تواند تاثير بسيار زيادي بر روي دكوراسيون هر منزلي داشته باشد. قطعا براي شما هم پيش آمده كه وارد يك فضايي شويد كه كاغذديواري هاي با طرح هاي خارق العاده و بسيار زيبا داشته باشد. در چنين شرايطي احساس نمي كنيد كه درگير يك نوع جادو از جنس زيبايي و خيره كنندگي اين كاغذديواري ها شده ايد.

دکوراسیون داخلی: طبيعتا انتخاب كاغذديواري هايي با طرح ها و رنگ هاي بسيار زيبا مي تواند نشان از وجود يك صاحب خانه ي با سليقه باشد. در اين مطلب از وب سايت ihome همراه ما باشيد تا با هم نگاهي بيندازيم به طرح هاي رنگارنگ و زيبايي از كاغذديواري ها و از آنها ايده هاي نابي بگيريم تا بتوانيم به بهترين شكل ممكن منزل خود را چيدمان و دكوراسيون نماييم.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

كاغذ ديواري هايي با طرح هاي گلدار

در خانه رنگارنگ کریستینا جوارز، جزیره آشپزخانه سفارشی دارای یک سنگ مرمر است. با كمي دقت در اين تصوير مي توانيد به خوبي تركيب فوق العاده تك تك عناصر را حس كنيد. چراغ هايي كه انتخاب هاي درستي بودند در كنار صندلي هاي زيبا و خاص توانسته اند جلوه بسياري پيدا كنند. اين در حالي است كه وجود تابلو ها و آثار هنري كه بر روي ديوار نصب شده اند بر زيبايي اين فضا افزوده اند. در كنار تمامي اين عناصر كاغذديواري هايي با طرح گل و برگ توانسته اين تركيب خارق العاده را به اتمام رسانده و زيباتر نمايد.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

كاغذ ديواري پارچه اي

در آپارتمان کریستینا جارز، دیوارها و مبل های مجلل و لوكسي قرار دارند كه زيبايي هاي خيره كننده اي ايجاد كرده اند. صندلي هايي هم كه مشاهده مي كنيد به شكل فوق العاده اي مكمل اين وسايل شده اند. در نهايت نيس تابلوها بر روي ديواري كه با كاغذديواري هاي پارچه اي با طرح و رنگ فوق العاده خود به خوبي نشسته و مكمل تمام زيبايي اين دكوراسيون گشته است.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

كاغذديواري با طرح فانتزی

اين تصوير به خودي خود گوياي همه چيز هست. وجود اين كاغذ ديواري در كنار آينه و تابلويي كه مشاهده مي كنيد بي نظير است.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

كاغذ ديواري با طرح طبیعت

با نگاه كردن به اين تصوير و اين دكوراسيون مي توانيد به خوبي به انتخاب درستي كه براي اين كاغذديواري با طرح جنگل و برگ صورت گرفته پي ببريد.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

طراحی منزل با كاغذ ديواري آبرنگي

اين تصوير نشان دهنده ي دكوراسيون اتاق خواب مستر اين خانه است. وجود كاغذ ديواري اي با طرح آبرنگ توانسته تركيب فوق العاده اي را در كنار ميزهاي پاتحتي و خود تخت ايجاد نمايد.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

كاغذ ديواري با طرح های هندسي

جای تعجب نیست که کاغذ ديواري اي با اين طرح توانسته تا اين حد خيره كننده و زيبا به نظر برسد. اگر چند لحظه با دقت به اين تصوير و تك تك عناصر به كار رفته در اين چيدمان دقت كنيد در خواهيد يافت كه انتخاب درستي براي اين طرح از كاغذ ديواري صورت گرفته است.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

طراحی منزل با کاغذ ديواري راه راه

اين تصوير نشان دهنده فضاي ناهار خوري اين خانه است. انتخاب كاغذ ديواري اي با طرح خطوط و راه راه هاي صورتي كمرنگ انتخاب بسيار درست و مناسبي براي آن به حساب مي آيد.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

طراحی منزل با كاغذ ديواري سياه و سفيد

طرح هاي سياه و سفيد معمولا طرفداران خودشان را دارند. يكي از موقعيت هايي كه مي توان از طرح هاي سياه و سفيد استفاده كرد در انتخاب كاغذ ديواري خواهد بود. براي اطمينان از اينكه چنين انتخابي مي تواند درست و مناسب باشد كافي است خوب به اين تصوير و اين دكوراسيون نگاه كنيد.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

كاغذ ديواري با رنگ های خاص

اين تصوير نشان دهنده فضاي سالن ورودي يك خانه است. وجود وسايل زيبا و مناسبي مثل مجسمه هايي كه مشاهده مي كنيد توانسته به خوبي در كنار كاغذ ديواري زرد رنگ خود تركيب فوق العاده زيبا و چشمنوازي را ايجاد كند.

طراحي منزل با کاغذ ديواري

طراحی منزل با کاغذ دیواری بافت دار

اگر به خوبي به اين تصوير نگاه كنيد در خواهيد يافت كه وجود اين نوع كاغذ ديواري در كنار پرده هايي كه انتخاب  شده فضاي آرامش بخش، زيبا و اصيلي را ساخته است؛ بنابراين مي توانيد اين گزينه از انواع كاغذ ديواري را هم مد نظر خود قرار دهيد.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: elledecor | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *