طراحی سرویس بهداشتی کوچک، این طوری بزرگتر نشونش بده!

تاریخ بروزرسانی : ۲۹ مهر ۱۳۹۶

در این مطلب می خواهیم شما را با ترفندهای بزرگنمایی دکوراسیون سرویس بهداشتی های کوچک آشنا کنیم.

به گزارش مجله خبری ihome.ir: یکی از مهجورترین نقاط داخلی هر خانه که معمولا به طراحی آن کمتر توجه می شود، سرویس بهداشتی است. در طراحی سرویس های بهداشتی بخصوص سرویس بهداشتی های کوچک باید به موارد ویژه ای توجه کنیم که از فضای موجود حداکثر استفاده را داشته باشیم؛ به همین منظور در این مطلب می خواهیم شما را با ترفندهای بزرگنمایی دکوراسیون سرویس بهداشتی های کوچک آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

روشویی مناسب در سرویس بهداشتی های کوچک

استفاده از روشویی مناسب در سرویس بهداشتی های کوچک

یکی از مواردی که در دکوراسیون سرویس بهداشتی های کوچک باید به آن توجه داشته باشیم انتخاب تجهیزات مناسب سرویس بهداشتی است. انتخاب تجهیزات استاندارد مثل روشویی های دیواری و هنگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی های کوچک فضای مفید سرویس بهداشتی را از بین نمی برد و به بزرگتر دیده شدن آن کمک شایانی می کند.

شیرآلات دیواری درسرویس بهداشتی های کوچک

استفاده از شیرآلات دیواری درسرویس بهداشتی های کوچک

همان طور که در بند قبل اشاره شد در طراحی سرویس بهداشتی کوچک بهتر است از سیستم های هنگ استفاده شود. استفاده از شیر آلات هنگ نیز همانند روشویی های دیواری می تواند در اشغال کمتر فضای داخلی سرویس بهداشتی شما موثر باشد.

فلش تانک توکار در سرویس بهداشتی های کوچک

استفاده از فلش تانک توکار در سرویس بهداشتی های کوچک

فلاش تانک های توکار در واقع همان سیفون های رایج در فضای سرویس های بهداشتی است که همه ی ما با آن ها آشنایی داریم. اما در واقع این فلاش تانک ها به صورت مخفی پشت دیوار سرویس بهداشتی شما قرار می گیرد و توسط یک پنل کلید کوچک که روی دیوار نصب می شود قابلیت کنترل و هدایت را دارد و بهترین گزینه برای طراحی سرویس بهداشتی کوچک می باشد.

توالت دیواری در سرویس بهداشتی های کوچک

استفاده از توالت دیواری در سرویس بهداشتی های کوچک

یکی از مواردی که در طراحی سرویس بهداشتی کوچک به استفاده بیشتر از فضا کمک می کند به کارگیری سیستم توالت های فرنگی هنگ (دیواری) است که علاوه بر اشغال کمتر فضای موجود ظاهر مدرنی به فضای دکوراسیون داخلی شما می بخشد.

 آینه در در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

استفاده از آینه در در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

یکی از قدیمی ترین ترفندهایی که با کمک آن می توانید هر فضایی را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهید استفاده از آینه می باشد. توجه داشته باشید که با استفاده از آینه در کنار نورپردازی مناسب می توانید به سادگی فضای خود را دو برابر کنید.

انتخاب رنگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

انتخاب رنگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

مهم نیست فضای سرویس بهداشتی شما تا چه حد کوچک است با انتخاب رنگ مناسب و منحصر به فرد می توانید کوچک بودن فضا را کمتر نشان دهید، البته توجه داشته باشید  رنگ انتخابی شما باید ساده و ملایم باشد تا فضای شما را دلبازتر از قبل نشان دهد.

کابین دوش در حمام و سرویس بهداشتی کوچک

انتخاب کابین دوش در حمام و سرویس بهداشتی کوچک

در اکثر خانه های کوچک حمام و سرویس بهداشتی مشترک هستند، یکی از مهمترین عواملی که در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی های مشترک باید در نظر گرفت انتخاب کابین دوش می باشد. در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک انتخاب کابین دوش شیشه ای می تواند مانع از گرفتگی فضای داخلی شما شود و فضای شما را نسبتا بزرگ نشان دهد.

در مطالب بعدی شما را با ایده های بیشتری از دکوراسیون منزل آشنا می کنیم، بس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *