مردم پاسخ می‌دهند:چرا از شهرهای شلوغ و آپارتمان‌های نقلی دل نمی‌کنیم؟

تاریخ بروزرسانی : ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

آیا تا به حال شده در معامله آپارتمان دچار مشکل شده و خدای ناکرده کسی کلاه شما را بردارد؟ اصلا تا به حال به این فکر افتاده‌اید که زندگی آپارتمان نشینی در تهران و شهرهای بزرگ را رها کرده و دوباره به زندگی به سبک خانه‌های ویلایی حیاط‌دار در شهرستان‌های خلوت و خوش آب و هوا برگردید؟

شهروند خبرنگار: آیا تا به حال شده در معامله آپارتمان دچار مشکل شده و خدای ناکرده کسی کلاه شما را بردارد؟ اصلا تا به حال به این فکر افتاده‌اید که زندگی آپارتمان نشینی در تهران و شهرهای بزرگ را رها کرده و دوباره به زندگی به سبک خانه‌های ویلایی حیاط‌دار در شهرستان‌های خلوت و خوش آب و هوا برگردید؟

زندگی شهرنشینی، به خصوص در تهران، فارغ از تمام خوبی‌هایش، کم دردسر و سختی ندارد؛ گرچه برای بسیاری از مردم، زندگی در پایتخت و کلانشهرها روزگاری یک رویای شیرین محسوب می‌شد، اما شرایط سال‌های اخیر باعث شده تا حتی ساکنان اصیل تهران هم کم کم به فکر بخشیدن عطای زندگی شهری به لقایش باشند. ترافیک، آلودگی هوا، مشکلات آپارتمان نشینی و ده‌ها معضل دیگر، هر روز افراد بیشتری را به سمت کوچ به شهرستان‌ها سوق می‌دهد.

این موضوعات، بهانه‌ای شد تا به سطح شهر برویم و نظر مردم را درباره مشکلات فوق جویا شویم؛ راستی به نظر شما چه شرایطی باید فراهم شود تا از این شهر شلوغ دل بکنید و به شهری خلوت با خانه‌هایی دلباز کوچ کنید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *