شرایط ویژه فروش واحدهای تجاری مرکز تجاری «هوم سنتر» در شریعتی تهران

تاریخ بروزرسانی : ۱۰ آبان ۱۳۹۶

به گزارش اختصاصی ihome.ir، برای افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در یک واحد تجاری، خصوصا در پاساژ‌ها و مراکز تجاری را دارند، بورس بودن و به تعبیر خودمانی، پاخور آن مهمترین دغدغه محسوب می‌شود.


مرکز تجاری الماس شریعتی یا هوم سنتر، یکی از برج‌های تجاری و خاص تهران است که در خیابان شریعتی، یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های تهران و بورس برندهای مطرح دنیا احداث شده که واحدهای تجاری آن هم‌اکنون با قیمت استثنایی و شرایطی ویژه به فروش گذاشته شده‌ است.
مرکز تجاری هوم سنتر، به دلیل آنکه در یکی از بهترین و خوش مسیرترین مناطق تهران یعنی خیابان شریعتی، تقاطع خیابان داد، واقع شده بهترین موقعیت را برای سرمایه‌گذاری دارد. از آنجا که این محدوده از خیابان شریعتی تهران از دیرباز بورس برندهای مطرح تجاری بوده، لذا خرید و فروش یا اجاره واحدهای تجاری آن بسیار آسان استمرکز خرید الماس شریعتی (هوم سنتر)، در 13 طبقه، برندهای معروف در زمینه دکوراسیون، پرده، لوستر، مبلمان، ظرف و ظروف، تزیینات، اقلام دکوراتیو، کالای خواب و… را زیر یک سقف جمع آوری خواهد کرد و بدین ترتیب شهروندان دیگر مجبور نخواهند بود برای خرید هرکدام از اقلام مورد نظر، به یک نقطه از شهر مراجعه کنند.


این مرکز تجاری همچنین به دلیل قرارگیری در محدوده سفارت‌های آلمان، روسیه، ترکیه و باغ سفارت انگلیس، در یکی از شیک‌ترین و امن‌ترین مناطق تهران واقع شده و به دلیل معماری خاص و نمای زیبای آن، بهترین مکان برای حضور برندهای معتبر دکوراسیون و لوازم خانگی محسوب می‌شود.
مشخصات و اطلاعات فروش واحدهای تجاری الماس شریعتی
– 28 واحد اداری در 7 طبقه
– 4 واحد فلت در هر طبقه (با متراژهای 69 تا 115 متر مربع)
– 16 واحد تجاری در 2 طبقه (با متراژهای 37 تا 126 متر مربع)
– سیستم‌های پیشرفته تهویه هوای سرد و گرم به صورت داکت اسپیلت، تجهیزات اعلام و اطفاء حریق، دیزل ژنراتور و سیستم دوربین شهری CCTV
– دسترسی واحدهای تجاری از خیابان شریعتی و واحدهای اداری از خیابان داد
برای خرید واحدهای تجاری مرکز خرید الماس شریعتی می‌توانید به صفحه اختصاصی فروش این پروژه مراجعه کرده یا با شماره ۴۹۷۲۱۵۵۵ –۰۲۱ یا ۴۹۷۲۱۴۴۴ –۰۲۱ تماس حاصل کرده و از شرایط ویژه فروش این واحدها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *