سرویس بهداشتی، 10 رنگ جذاب برای این فضاهای کوچک!

نویسنده : ihome.ir | تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶

در طراحی سرویس بهداشتی کوچک رنگ اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین منظور در این مطلب 10 رنگ جذاب برای سرویس بهداشتی های کوچک را به شما معرفی کرده ایم.

سرویس بهداشتی: طراحی داخلی سرویس بهداشتی کوچک سخت است و انتخاب رنگ مناسب حتی سخت تر! اگر به دنبال ایده هایی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هستید، این مطلب از ihome را دنبال کنید. از ساختارهای تکراری ذهن خود خارج شوید و ترکیب رنگی خاص و متفاوتی را برای دکوراسیون دستشویی به کار ببرید، دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را با انتخاب رنگ های خاص، منحصر به فرد کنید.

رنگ کله غازی برا سرویس بهداشتی کوچک

رنگ کله غازی روشن

استفاده از رنگ کله غازی روشن را در طراحی سرویس بهداشتی در این تصویر می بینید. رنگ خاص دیوار و سقف باعث شده است، کاشی های سفید کوچک کنار دوش، مانند اثر هنری به نظر برسد.

سیاه براق برای سرویس بهداشتی کوچک

رنگ سیاه براق

رنگ سیاه که کمی با نقره ای ترکیب شده باشد، ظاهر شیک و متفاوتی به سرویس بهداشتی می دهد. در این دکوراسیون از کاشی های نقره ای رنگ براق به عنوان دیوارپوش استفاده کنید تا درخشندگی را به تمام فضا اضافه کنید.

رنگ مسی برای سرویس بهداشتی کوچک

رنگ مسی

رنگ های متالیک این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. پس چرا این رنگ را در سرویس بهداشتی کوچک به کار نبریم؟ با وارد کردن رنگ مسی به فضای سرویس بهداشتی خود تا طراحی خارق العاده ای حاصل شود. از تنالیته رنگ قهوه ای و رنگ های خنثی برای کاشی دیوارپوش استفاده کنید. یک روشویی از جنس سنگ مرمر دکوراسیون دستشویی را کامل کرده و‌ بافت متفاوتی به آن اضافه می کند.

رنگ بنفش برای سرویس بهداشتی کوچک

مژنتا ( بنفش صورتی )

کمی دخترانه شوید و از رنگ صورتی- بنفش استفاده کنید. یک دیوار با طرح های گرافیکی نه تنها الگوهای جالبی را به فضا اضافه می کند، بلکه با دیوار یکدست به رنگ صورتی بنفش هم در تقابل است.

رنگ آبی برای سرویس بهداشتی

آبی آسمانی

تا به حال از رنگ های روشن و خاص دکوراسیون سرویس بهداشتی خود استفاده کرده اید؟ می توانید درجه های رنگی روشن رنگ آبی، مانند این آبی آسمانی را برای طراحی دستشویی به کار ببرید. رنگ زرد قناری هم در کنار این آبی آسمانی برای زنده کردن ترکیب رنگی مناسب است.

سرویس بهداشتی بنفش

بنفش تیره

رنگ بنفش تیره دیوارها، زنانگی را به دکوراسیون وارد می کند ولی استفاده از کابینت با طرح و نقش چوب، سبک روستیک را به طراحی معاصر این فضا وارد کرده است. از تلفیق سبک های مختلف نترسید.

سرویس بهداشتی زرد

زرد نئونی

وجود نوارهای زرد رنگ در طراحی داخلی، جوانی و شادابی را به سرویس بهداشتی کوچک شما وارد می کند. از وسایل و اکسسوری ساده و مینیمال استفاده کنید تا نسبت به طراحی فضا بیشتر به چشم نیایند.

سرویس بهداشتی قرمز

قرمز آلبالویی

دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را با درجه رنگی قرمز با نشاط، پر انرژی کنید. انتخاب این رنگ برای کودکان بسیار مناسب است. با استفاده از این رنگ در پس زمینه و روی دیوار می توانید یک گالری هنری خلق کنید و فضای خالی بالای توالت فرنگی را با انتخاب نقاشی های فرزندتان تزیین کنید.

سرویس بهداشتی سبز

سبز زیتونی

از تنالیته رنگی ملایم و لطیف رنگ سبز در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده کنید. تصویر را ببینید که وقتی همه وسایل به رنگ سفید باشد، ترکیب رنگی سفید و سبز زیتونی باعث ایجاد فضایی آرام ولی در عین حال شاداب و متفاوت می شود. البته که رنگ سبز، رنگ سال 2017 به انتخاب پنتون هم هست!

سرویس بهداشتی نارنجی

نارنجی زنگاری

شما می توانید نیمی از دیوار خود یا قرنیز پهن کنار آن را به جای همه دیوار رنگ کنید. در این صورت است که زمینه و کاشی ها جلوه بیشتری پیدا می کنند.

در مطالب بعدی شما را با ایده های بیشتری از دکوراسیون منزل آشنا می کنیم، بس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *