ساخت دیوارهایی به سبک «لِگو» برای بزرگسالان (ویدیو)

تاریخ بروزرسانی : ۹ بهمن ۱۳۹۵

همه ما در دوران کودکی بازی های مختلف و متفاوتی را تجربه کرده ایم. برخی ها همواره به دنبال توپ دویده و بعضی دیگر نیز با سرگرمی های فکری خودشان را مشغول کرده اند. یکی از بهترین و محبوب ترین بازی ها، ساخت اشکال مختلف توسط لگو بود.

به‌گزارش وبلاگ ihome.ir، به نقل از روزیاتو، انواع مختلفی از لگو وجود داشت و ما می توانستیم آن ها را برای کارهای مختلفی مورد استفاده قرار دهیم. بیشتر ما سال هاست که دیگر با این سرگرمی سر و کار نداریم و آن را به دست فراموشی سپرده ایم، اما یک شرکت آمریکایی با ابتکار خود یاد و خاطره لگو سازی را زنده کرده است.

کمپانی «EverBlock» تصمیم گرفته استعداد افراد بزرگسال و با مهارت در این زمینه را شکوفا سازد. این شرکت ۴ بلوک مختلف و ۵ قطعه لوازم جانبی را با قیمت ۱۵ الی ۲۸ هزار تومان عرضه کرده  است.

تمام این سیستم به صورت ماژولار عرضه می شود، بنابراین افراد می توانند تمام قطعات را به خوبی به یکدیگر متصل کنند. این ایده برای دفاتر کار و ایجاد فضا در منازل مسکونی بسیار مناسب به نظر می رسد. ویدیوی زیر می تواند چگونگی کارکرد لگوها را به شما نشان دهد، پیشنهاد می کنیم به تماشای آن بنشینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *