روکش کاشی سرویس بهداشتی ، یک راه حل مقرون به صرفه!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

خودتان بسازید: رفتن به خانه جدید به اندازه ای هیجان دارد که باعث می شود برخی نگرانی ها و ترس ها از بازسازی و نیاز به تعمیرات منزل فراموش شود. تعمیر و بازسازی سرویس بهداشتی و نیاز به تعویض کاشی های دیوار یا کف در حمام یا آشپزخانه گاهی به اندازه ای دشوار و بزرگ به نظر می رسد که صاحبان خانه را به گریه می اندازد! و اگر خانه شما اجاره ای باشد، مشکل بزرگتر خواهد بود چون نمی توانید به سادگی کاشی ها را تعویض کنید و انتظار داشته باشید که صاحب خانه هزینه ها را متحمل شود. Ihome.ir در این مطلب روش استفاده از برچسب کاشی را آموزش می دهد تا به کمک آنها به راحتی فضای خود را دگرگون کنید.

روکش کاشی سرویس بهداشتی

روکش کاشی سرویس بهداشتی برای حمام شما

استفاده از روکش کاشی سرویس بهداشتی بدون آنکه دردسر زیادی داشته باشند و حتی فشار چندانی به کیف پولتان وارد کنند، فضای سرویس بهداشتی یا آشپزخانه را دگرگون می کنند. این برچسب ها مانند هر چسب دیگری عمل کرده و به راحتی روی کاشی های قدیمی نصب می شوند. برای اینکه نتیجه بهتر و تمیزتری از کار داشته باشید، می توانید چند نکته ساده در رابطه با آن را مطالعه کنید:

قبل از پرداخت هزینه و خرید برچسب ها به دنبال برندی بگردید که برایتان نمونه ارسال کند تا بتوانید از نزدیک ببینید که این برچسب ها در زندگی واقعی و زمانی که روی کاشی ها نصب می شوند، به چه شکل در می آیند. اگر قرار است سایز به خصوصی را سفارش دهید، بدانید که قادر به پس دادن محصول خود نیستید. پس دقت و توجه کنید که مدل مورد نظرتان برای فضا مناسب است.

کاربردهای دیگر روکش کاشی سرویس بهداشتی

روکش کاشی سرویس بهداشتی در موارد زیادی برای دیوار بین کابینت و دیوارهای حمام استفاده می شوند ولی می توانید آنها را روی زمین و برای کفپوش نیز استفاده کنید. این روش تغییر دکوراسیونی کم هزینه و ارزان قیمت است و به راحتی نیز نصب می شود. نکته مهم و جذاب در رابطه با برچسب های کاشی این است که اگر بعد از نصب آن را دوست نداشته باشید، می توانید بعد از مدت کمی از شرشان خلاص شوید و به دنبال مدلهای جدید و جذابتر بگردید.

در این تصاویر مشاهده می کنید که صاحب خانه به دلیل علاقه به رنگهای دریا و اقیانوس از تم رنگی آبی، کله غازی و آکوا استفاده کرده است. او ادعا می کند با تغییر دکوراسیون حمام، فضا را بسیار دوست دارد.

در مطالب بعدی آموزش های بیشتری برای تعمیرات منزل با شما در میان می گذاریم، بس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون و ساده ترین روش های تعمیرات منزل  چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:‌‌ housebeautiful | مترجم: صدف حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *