از به روزترین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه باخبر شوید!

تاریخ بروزرسانی : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

محله زعفرانیه در شمال شهر تهران و در منطقه یک تهران واقع شده است در ادامه می توانید جدول قیمت رهن و اجاره آپارتمان در این محله را مشاهده نمایید.

قیمت روز آپارتمان: محله زعفرانیه در شمال شهر تهران و در منطقه یک تهران واقع شده است و محل اقامت بسیاری از سفرای کشورهای خارجی می‌باشد. زعفرانیه از شمال به ارتفاعات اسدآباد و شهرک شهید بهشتی و از جنوب به محلهٔ محمودیه و از شرق به خیابان ملکی – خیابان البرز کوه و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود.

این منطقه شیب زیادی دارد و در ارتفاع ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متری از سطح دریا واقع شده و هم چنین گسل شمال شهر تهران که بزرگ‌ترین گسل شهر است و در جنوب دامنه رشته کوه البرز از این منطقه عبور می‌کند.اماکن مهمی نظیر فرمانداری شهرستان شمیرانات، کاخ موزه سعدآباد، بنیاد ملی نخبگان، موزه تماشاگه زمان و… در این محله قرار دارند.

دسترسی ها

دارای ترافیک نسبتا سنگینی می باشد و دسترسی آن از خیابان هایی مانند خیابان ولیعصر ، خیابان مقدس اردبیلی ، ولنجک و… می باشد.

حمل و نقل

محله زعفرانیه دارای تاکسی از مبدأ اسدآباد به مقصد میدان تجریش می‌باشد که البته تاکسی‌های ولنجک نیز از همین مسیر عبور کردها ین محله را پوشش می‌دهند. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله ایستگاه مترو تجریش می‌باشد که به راحتی از طریق تاکسی‌های این محله قابل دسترس می‌باشد و از خط BRT واقع در خیابان ولیعصر هم برای رفت آمد در این محله می توان استفاده کرد.

در این گزارش، براساس اطلاعات دریافتی از بانک اطلاعاتی ihome.ir، جامع‌ترین وبسایت املاک کشور، قیمت رهن و اجاره آپارتمان در محله زعفرانیه را معرفی کرده ایم.

توجه: برای مشاهده فایل‌ها، به صفحه رهن و اجاره آپارتمان در محله زعفرانیه تهران مراجعه کنید.

 

جهت مشاهده آگهی های رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه کلیک کنید

متراژ

خواب

سن بنا

طبقه

رهن (میلیون تومان)

اجاره (میلیون تومان) 

250

3

2

4

۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۲,۰۰۰,۰۰۰

430

3

بازسازی شده

۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۳۰,۰۰۰,۰۰۰

115

2

6

3

۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۳,۰۰۰,۰۰۰

500

4

5

2

۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۶۰,۰۰۰,۰۰۰

170

3

بازسازی شده

1

۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۵,۷۰۰,۰۰۰

80

1

10

همکف

۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰

برای اطلاع از به روزترین قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران می توانید همین حالا در کانال تلگرام آی هوم به ما بپیوندید.

نویسنده: فائزه برمخ شاد | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *