آخرین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در محله تهرانپارس!

تاریخ بروزرسانی : ۹ بهمن ۱۳۹۶

تهرانپارس نام محله بزرگی در شمال شرق تهران که در مناطق ۴ و ۸ شهرداری تهران واقع شده است. در ادامه این گزارش می توانید جدول رهن و اجاره آپارتمان در تهرانپارس را مشاهده نمایید.

قیمت روز آپارتمان: تهرانپارس نام محله بزرگی در شمال شرق تهران می باشد این محله بزرگ در مناطق ۴ و ۸ شهرداری تهران واقع شده است. تهرانپارس دارای 4 فلکه اصلی می باشد به نام های اول ، دوم ، سوم و چهارم معروف می باشند. این محدوده از سمت شمال به بزرگراه همت، از جنوب به خیابان دماوند، از شرق به بزرگراه دوران و از غرب به بزرگراه باقری محدود می‌شود. در این محله نیز شهرک‌هایی مانند شهرک شهید بهشتی، شهرک حکیمیه، شهرک امید، شهرک فرهنگیان، شهرک پارس و شهرک کاج قرار دارند.

دسترسی ها

این محله دارای دسترسی خوب و ترافیک روان می باشد ، اتوبان های مختلف مانند باقری و بابایی ، خیابان های پهن و مناسب مانند خیابان دماوند در جنوب آن و خیابان حجربن عدی در مرکز آن باعث شده تا این محله دسترسی عالی نیز داشته باشد.

حمل و نقل

حمل و نقل عمومی این محل مناسب می باشد می توان از مترو و ایستگاه های فرهنگسرا و تهران پارس نام برد و یا از خطوط BRT که از سه راه تهرانپارس آغاز می شود و به سمت غرب می رود. این محله در سه راه تهران پارس ، فلکه دوم و فلکه چهارم دارای پاینه تاکسی نیز می باشد.

در این گزارش، براساس اطلاعات دریافتی از بانک اطلاعاتی ihome.ir، جامع‌ترین وبسایت املاک کشور، قیمت رهن و اجاره آپارتمان در محله تهرانپارس را معرفی کرده ایم.

توجه: برای مشاهده فایل‌ها، به صفحه رهن و اجاره آپارتمان در محله تهرانپارس تهران مراجعه کنید.

 

جهت مشاهده آگهی های رهن و اجاره آپارتمان در تهرانپارس کلیک نمایید

متراژ

خواب

سن بنا

طبقه

(رهن (میلیون تومان

اجاره (میلیون تومان)

140

3

نوساز

6

۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰

 ۳,۵۰۰,۰۰۰

105

2

5

۴۰,۰۰۰,۰۰۰

۱,۵۰۰,۰۰۰

87

2

8

1

 ۳۰,۰۰۰,۰۰۰

۱,۷۰۰,۰۰۰

102

2

3

1

۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۱,۵۰۰,۰۰۰

67

1

بازسازی شده

2

۹۰,۰۰۰,۰۰۰

100

2

10

3

۷۰,۰۰۰,۰۰۰

 ۱,۲۰۰,۰۰۰

برای اطلاع از به روزترین قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران می توانید همین حالا در کانال تلگرام آی هوم به ما بپیوندید.

نویسنده: فائزه برمخ شاد | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *