11 رنگ کابینت جدید ، همیشه سفید بهترین نیست!

تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

آشپزخانه: اینکه چه رنگی را برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب کنیم تقریبا دغدغه همه ی ماست. به خصوص وقتی خانه تازه ای را خریداری می کنیم و می خواهیم به آن نقل مکان کنیم. طراحان داخلی معتقدند که در این رابطه باید ترس را کنار گذاشت و با جرأت دست به یک کار شد. ihome.ir تصمیم دارد در این مطلب 11 مورد از رنگ کابینت جدید  برای آشپزخانه های مختلف توصیه می شوند را به شما معرفی کند.

رنگ کابینت

سفید ساده

یکی از ایده هایی که برای رنگ آشپزخانه مطرح می شود رنگ سفید است. سادگی ای که در رنگ سفید وجود دارد نه خیلی گرم و نه خیلی سرد است. بنابراین آشپزخانه ای به رنگ سفید می تواند قابل تامل باشد.

رنگ کابینت

سفید استخونی

این نوع از رنگ سفید هم می تواند انتخاب خوبی برای آشپزخانه باشد. همانطور که در این تصویر می بینید این رنگ سفید هم نه خیلی سرد و نه خیلی گرم است. شما قطعا در چنین فضایی احساس خستگی نخواهید کرد.

رنگ کابینت

صورتی خیلی کمرنگ

این رنگ هم رنگ خنثی خوبی است که می تواند آشپزخانه شما را زیباتر سازد. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید این رنگ کابینت از رنگ سفید مقداری گرم تر است و از به روزترین رنگ کابینت محسوب می شود.

در ihome.ir بیشتر بخوانید: بهترین رنگ کابینت آشپزخانه، به سفید نه بگویید!

رنگ کابینت

سبز چرک

همانطور که در کابینت های پایینی این تصویر مشاهده می کنید این رنگ می تواند انتخاب خوبی بوده و به راحتی با هر رنگی هماهنگ شوند.

رنگ کابینت

بلوطی کمرنگ

همانطور که در کابینت های بالای این تصویر مشاهده می کنید این رنگ هم می تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را زیبا کند. ممکن است در نظر اول این رنگ به سفید نزدیک باشد، اما جذابیتش هم در همین تفاوت است. این رنگ به نسبت گرمای بیشتری از سفید داشته و می تواند با چوب و یا مرمر ترکیب فوق العاده ای بسازد.

رنگ کابینت

آبی آسمانی

ممکن است در نظر اول این رنگ کابینت به نظرتان رنگ پریده بیاید، اما اگر مثل این تصویر آن را با وسایل و رنگ های دیگری ترکیب کنید قطعا آن زمان می توان گفت که در انتخاب رنگ دکوراسیون آشپزخانه خود موفق بوده اید. می توانیم به شما پیشنهاد کنیم که به سراغ رنگ های مرمری و طوسی برنجی بروید که در چنین شرایطی این رنگ می تواند برای شما نقش یک رنگ خنثی را ایفا کند و کابینت شما را به کابینت جدید تبدیل کند.

رنگ کابینت

خاکستری

خانواده ی رنگ طوسی همیشه خیلی کلاسیک و جذاب است. رنگ خاکستری می تواند در ترکیب با وسایل تزئینی جلوه مناسبی به خود بگیرد. چوب و فلز می توانند مکمل خوبی برای این رنگ باشند. باید این را گفت که صرف نظر از اینکه دکوراسیون منزل شما سنتی باشد یا مدرن، رنگ خاکستری انتخاب فوق العاده ای برای کابینت جدید خواهد بود.

رنگ کابینت

خاکستری مایل به سبز

همانطور که در جزیره این عکس می بینید این رنگ کابینت می تواند نوعی شیطنت در آشپزخانه شما برقرار کند. پس این گزینه را هم مدنظر قرار دهید.

رنگ کابینت

طوسی تیره

همانطور که در دیوار این تصویر مشاهده می کنید این رنگ کابینت جدید می تواند به آشپزخانه شما عمق بخشیده و رنگ مناسبی به شمار رود.

رنگ کابینت

سبز سلطنتی

این رنگ همان رنگ سبز تیره است. در کابینت های این تصویر می توانید نمونه آن را به خوبی ملاحظه کنید. وجود چنین رنگی در دکوراسیون آشپزخانه شما می تواند به آن غنا و ظرافت ببخشید.

رنگ کابینت

مشکی بور

همانطور که در تمام کابینت های این تصویر مشاهده می کنید این رنگ می تواند در تمامی دوران رنگی محبوب به حساب آید. داشتن چنین رنگی در آشپزخانه احساس خوبی به شما خواهد بخشید و محفل خانوادگی تان را نیز گرم تر خواهد کرد.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

منبع:hunker | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *