رنگ سال 97 ، با پرطرفدارترین رنگ های امسال آشنا شوید!

تاریخ بروزرسانی : ۵ دی ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی: قطعا هیچ شکی در آن نیست که تغییر رنگ در دکوراسیون منزل شما می تواند به کلی احساساتتان را تغییر دهد. در سال 2018 نیز همچون سال های قبل رنگ هایی به عنوان ترند انتخاب شده اند که به توصیه کارشناسان و طراحان داخلی، رنگ های پیشنهادی در دکوراسیون منزل به شمار می روند. در این مطلب از ihome.ir تصمیم داریم به معرفی این رنگ ها به عنوان رنگ سال 97 بپردازیم و آنها را به شما معرفی کنیم.

رنگ سال 97

رنگ مریم گلی

رنگی که در این تصویر مشاهده می کنید توانسته آرامش و لطافت بسیاری را به این دکوراسیون حمام انتقال دهد. این رنگ ترکیبی از سبز و خاکستری ملایم بوده و اصلا خسته کننده به نظر نمی رسد.

رنگ سال 97

رنگ گل همیشه بهار

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، انتخاب این رنگ برای دکوراسیون آشپزخانه باعث شده تا زیبایی این فضا چندین و چند برابر شود.

رنگ سال 97

رنگ بنفش بادمجانی

این رنگ بی نظیر بسیار جسورانه و زیباست. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید با ترکیب بادمجانی با رنگ های دیگری مثل قرمز می توان فضای بی نظیری را ایجاد کرد.

رنگ سال 97

رنگ قرمز آلبالویی

این رنگ قوی و پرتلاطم، انرژی بسیاری به همراه دارد و می تواند در دکوراسیون منزل شما کنتراست و تضاد رنگی بی نظیری را ایجاد نماید.

بیشتر بخوانید: رنگ سال 2018 ، قرمز دلربا معرفی شد!

رنگ قرمز کمرنگ ( هلویی)

استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل شما حس فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت و شما حتی می توانید از آن به عنوان یک رنگ خنثی استفاده نمایید.  این تصویر می توانید منظور ما از این رنگ را به خوبی درک کنید. استفاده از آن در منزل بی نظیر است!

رنگ سال 97

رنگ فیروزه ای پررنگ

استفاده از رنگ فیروزه ای پررنگ در فضاهایی مثل نشیمن و البته دکوراسیون اتاق خواب می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد. توصیه ای که برایتان داریم این است که در این فضاها به سراغ چیزهایی مثل کوسن، فرش و وسایلی این چنینی بروید و رنگ های ترکیبی بسیاری را با رنگ فیروزه ای پررنگ ایجاد کنید، درست مثل این تصویر.

رنگ سال 97

رنگ مشکی

ممکن است به نظر برسد که وجود این رنگ در دکوراسیون منزل می تواند فضا را تبدیل به یک غار تیره و تاریک کند. با این حال باید این را بگوییم که لزوما چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. شما می توانید مانند این تصویر تنها از یک دیوار برای رنگ مشکی استفاده نمایید و روشنایی سایر بخش ها را هم چنان حفظ نمایید.

رنگ سال 97

رنگ سفید سنگی

اگر به نظرتان می رسد که استفاده از رنگ سفید می تواند فضا را بسیار بی روح کرده و فضایی شبیه بیمارستان را در ذهنتان آورد توصیه ما این است که به سراغ رنگ سفید سنگی بروید. این رنگ گرمای بیشتری را به فضا انتقال می دهد و در نتیجه می تواند احساس فوق العاده ای برای پذیرایی را در فضا ایجاد نماید.

رنگ سال 97

رنگ زیتونی

اگر سبک شما بیشتر به سمت سبک سنتی گرایش دارد رنگ زیتونی می تواند انتخاب فوق العاده ای برایتان باشد. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید رنگ زیتونی فضایی گرم و دوستانه را در خانه شما مهیا می سازد و می توان این رنگ پرطرفدار را به عنوان رنگ سال 97 نیز معرفی کرد.

رنگ سال 97

رنگ زرد

اتاق های آفتابی و زرد رنگ، امسال هم مجددا به یک ترند تبدیل شده اند. اگر به نظرتان می رسد که استفاده از رنگ زرد برای دیوارهای خانه کمی جسورانه است، می توانید به سراغ مبلمانتان بروید و از رنگ زرد برای زیبایی خانه خود استفاده نمایید.

رنگ بژ

آخرین توصیه کلاسیکی که برای ترندهای رنگ سال 97 انجام گرفته است استفاده از رنگ بژ است. شما می توانید از این رنگ برای دیوارها، سقف، شومینه و فضاهایی این چنینی استفاده نمایید و دکوراسیون منزل خود را بسیار زیبا و کلاسیک طراحی نمایید.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

منبع: housebeautiful | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *