رنگ سال 2020 ، آبی لاجوردی را به دکوراسیون منزل بیاورید!

تاریخ بروزرسانی : ۶ دی ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی: با نزدیک شدن به سال 2020 طبق روند هر ساله رنگ ترند این سال نیز مطرح شده است. در سال 2020 باید به دنبال طیف زیبا و جذابی از رنگ آبی باشیم که همه ما آن را تقریبا نزدیک به رنگ آبی لاجوردی می دانیم. رنگ ترندی سال 2020 با عنوان آبی کلاسیک شناخته می شود و به نوعی آبی تیره و در عین حال پرانرژی است که حد فاصل بین آبی کاربنی و سورمه ای قرار می گیرد. انتخاب این رنگ در سال 2020 فرصت خوبی را فراهم کرده تا بتوان آن را به دکوراسیون منزل آورد و در جای جای خانه از آن بهره برد. در این مطلب از ihome.ir با ما باشید تا به موضوع رنگ سال 2020 بپردازیم و آن را در خانه مورد بررسی قرار دهیم.

رنگ سال 2020

کابینت هایی به رنگ سال 2020

یکی از بهترین راهکارهایی که می توانید برای استفاده از رنگ آبی کلاسیک به کار بگیرید آن است که به سراغ کابینت آشپزخانه تان بروید و رنگ آن را تغییر دهید. برای این کار راه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید تمامی کابینت ها را به صورت یک سره به رنگ آبی کلاسیک یا همان رنگ سال 2020 در آورید و چهره ای کلی به آن ببخشید. در کنار این راه دیگر آن است که صرفا تعدادی از کابینت ها را آبی کنید. برای این کار نیز هم می توانید به صورت منظم عمل کنید و مثلا فقط کابینت های بالا و یا پایین را آبی نمایید و هم می توانید به صورت پراکنده آنها را به این رنگ درآورید.

رنگ سال 2020

فرش ها به رنگ آبی لاجوردی

طبیعتا انتخاب طرح و رنگ فرش در دکوراسیون منزل تاثیر بسیاری در زیبایی فضا و روح موجود در فضا خواهد داشت. بنابراین می توان گفت که یکی از بهترین زمان ها برای به کار گیری رنگ آبی کلاسیک و یا همان رنگ سال 2020 آن است که به سراغ فرش ها بروید. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید در کنار این رنگ از وسایلی با رنگ های مختلف نیز استفاده کنید و در کل ترکیبی متفاوت و جذابی را خلق نمایید.

رنگ سال 2020

رنگ صندلی های ناهارخوری

اگر نمی خواهید برای استفاده از رنگ سال 2020 اغراق آمیز رفتار کنید می توانید به سراغ جزییات بروید. برای مثال مثل این تصویر استفاده از رنگ آبی برای صندلی های ناهارخوری به شکل هوشمندانه ای صورت گرفته است و در کنار سایر وسایل موجود در فضا ترکیب منسجم و هماهنگی را خلق کرده است.

رنگ سال 2020

مبلمانی به رنگ سال 2020

طبیعتا مبلمان منزل نیز یکی از اصلی ترین گزینه ها برای رنگ سال 2020 هستند. برای این کار نیز شما می توانید به شکل های مختلفی اقدام کنید. انتخاب تمامی مبلمان به رنگ آبی کلاسیک یکی از راه هایی است که دکوراسیون نشیمن شما را منسجم تر و یکپارچه تر نشان می دهد. در کنار این نیز شما می توانید کمی متفاوت تر عمل کنید و تنها یک مبل تکی و یا دو نفره را به رنگ آبی انتخاب کنید تا تنوع کلی رنگی در مبلمانتان فراهم شود.

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020 برای دیوارها

اگر می خواهید در استفاده زا رنگ آبی کلاسیک یا همان رنگ ترند سال 2020 کمی جسورانه تر عمل کنید می توانید به سراغ دیوارهای خانه تان بروید و آنهار ا آبی نمایید. برای این کار شما هم می توانید تمامی دیوارهای یک اتاق را به صورت سرتاسری رنگ کنید و هم آن که با انتخاب یک دیوار و رنگ آمیزی آن فضایی متفاوت تر ایجاد نمایید. انتخاب یک دیوار تکی و رنگ آمیزی آن باعث می شود که به دیوارهای فضا و کلیت محیط عمق بخشیده شود و از آن به عنوان نقطه ای کانونی بهره گرفته شود.

رنگ سال 2020

وقتی این رنگ را برای دیوارهای خانه خود انتخاب می کنید باید مسائل بسیاری را نیز در نظر بگیرید. یکی این که اگر فضای خانه تان محدود است و ابعاد کمی دارد بهتر است که به صورت کلی از این رنگ در تمامی فضاها استفاده نکنید، چرا که می تواند فضای خانه را هم کمی کوچک تر نشان دهد و هم آن که آن را تاریک تر جلوه نماید. با این حال اگر خانه تان کوچک و یا تاریک نیست و به دنج تر شدن فضا نیز علاقه دارید استفاده از این رنگ برای دیوارها کار بسیار هوشمندانه و درستی است.

رنگ سال 2020

رنگ کفپوش ها

اگر به این تصویر با دقت نگاه کنید در خواهید یافت که انتخاب رنگ آبی کلاسیک یا همان رنگ دکوراسیون سال 2020 برای کفپوش های خانه نیز انتخاب خوبی است. به خصوص اگر آن را در فضاهایی مانند دکوراسیون آشپزخانه و همین طور حمام و دستشویی به کار ببرید. کفپوش های دکوراسیون حمامی که در این تصویر مشاهده می کنید در کنار رنگ دیوار و همین طور روشویی و کابینت حمام خود ترکیب یک دست و زیبایی را خلق کرده که در کنار رنگ در و سایر جزییات به تناسب رسیده است.

رنگ سال 2020

آبی لاجوردی برای رنگ اکسسوری ها

اگر به هر دلیلی نخواستید و یا نتوانستید که رنگ آبی کلاسیک را در وسایل بزرگ تر خانه تان به کار بگیرید می توانید به سراغ جزئیات و اکسسوری ها بروید و آنها را به رنگ آبی کلاسیک و یا همان رنگ سال 2020 در آورید. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید رنگ کوسن هایی که برای این مبل انتخاب شده است به رنگ آبی کلاسیک بوده و در ترکیب کلی رنگ مبلمان تاثیر خوبی گذاشته است.

رنگ سال 2020

در کنار این اگر نمی خواهید هزینه زیادی را صرف تغییرات نمایید و یا به هر دلیل دیگری نتوانستید جسارت استفاده از رنگ آبی کلاسیک در ابعاد بالا را پیدا کنید انتخاب اکسسوری هایی اعم از انواع مجسمه، وسایل تزئینی، پاف، کوسن، تابلو، لوستر و… به رنگ آبی کلاسیک یا همان رنگ سال 2020 می تواند انتخاب درست و هوشمئدانه ای باشد. قطعا با این کار می توانید تنوع موجود در فضا را تا حد امکان فراهم آورید و با استفاده از رنگ ترند سال 2020 محیط خانه خود را با مد همراه کنید. فقط کافی است که سلیقه و حوصله خود را به کار بگیرید و محیط متفاوت تری را در دکوراسیون منزلتان فراهم کنید.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

نویسنده: طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *