رنگ سال 2019 ، صورتی مرجانی واقعا خوشرنگه!

تاریخ بروزرسانی : ۲۵ آذر ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی: معمولا وقتی به سال نوی میلادی نزدیک می شویم کم کم بسیاری از افرادی که به مد و فشن، لباس و همین طور دکوراسیون منزل علاقه بسیاری دارند منتظر می مانند تا رنگ سال جدید اعلام شود. به تازگی رنگ مرجانی نیز به عنوان رنگ سال 2019 میلادی انتخاب و شناخته شده است. موسسه پانتون امسال هم مثل سال های قبلی در ماه دسامبر این رنگ را معرفی کرده و به زندگی در زیر دریا تمرکز کرده است. در این مطلب از ihome.ir تصمیم داریم در رابطه با این رنگ کمی گفت و گو کنیم، پس تا انتهای مطلب همراهمان باشید.

رنگ سال 2019

صورتی مرجانی به عنوان رنگ سال 2019

به طور کلی چیزی حدود 20 سال است که موسسه پانتون در رابطه با انتخاب رنگ سال اقدام می نماید. همان طور که گفته شد این موسسه در سال جدید تمرکز خود را به زندگی در زیر دریا برده است و رنگ مرجانی زنده را که از نظر بسیاری از افراد صورتی مرجانی یا مرجانی سایه سرخ است را با کد fa7268# است را منتخب دانسته است. قطعا اعلام این رنگ به عنوان رنگ سال 2019 تاثیرات بسیاری در روند کاری تمامی شرکت های طراحی لباس، مد و فشن و همین طور دکوراسیون خواهد داشت و از این بعد این شرکت ها طراحی های جدیدی از این رنگ را ارائه خواهند داد.

رنگ سال 2019

اگر بخواهیم رنگ مرجانی زنده را بهتر بشناسیم می توانیم بگوییم که این رنگ از طیف های زنده رنگ نارنجی به شملر می آید که ته رنگی از طلایی نیز با خود دارد و می تواند به نوعی گرما و قدرت موجود در صخره های زیر دریا را تداعی نماید، به همین دلیل هم هست که این رنگ زیبایی و شکوه خاصی داشته و به گفته خود موسسه پنتون، نمادی از شادی و خوش بینی است و تاثیر به سزایی در برقراری صمیمیت و گرما خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: رنگ سال 2019 ، شش انتخاب شگفت انگیز بر اساس شخصیت شما !

رنگ سال 2019

از شرح های دیگری که بر این رنگ آمده است می توان به این اشاره کرد که رنگ مرجانی بیانگر اهمیت توجه به منابع طبیعی و زندگی زیر دریا را نشان می دهد، چرا که به طور کلی صخره های مرجانی دریا بخش های مهمی از اکوسیستم دریا را تشکیل می دهند که در حفظ زندگی دریایی برای موجودات آبزی نقش و اهمیت بسیار زیادی دارد. در نهایت نیز با توجه به تغییرات اقلیمی ای که در سال های اخیر برای محیط زیست تهدیدهای جدی به شمار می رود رنگ مرجانی می تواند انتخاب درستی برای سال 2019 باشد.

رنگ سال 2019

استفاده از رنگ مرجانی در دکوراسیون منزل

همان طور که گفتیم مشخص شدن رنگ سال 2019 برای کسانی که در حوزه های مختلفی مثل دکوراسیون فعالیت می کنند اهمیت بسیاری دارد و می تواند طراحی های آنها را دستخوش تغییراتی نماید. حالا وقت آن می رسد که دست این رنگ زیبا و گرم را بگیریم و به خانه های خود ببریم. احتمال آن که طرفداران رنگ مرجانی برای دکوراسیون منزل بسیار بالا برود وجود دارد چرا که احتمالا شما هم در ادامه به زیبایی این رنگ بیشتر پی خواهید برد.

رنگ سال 2019

ترکیب رنگ مرجانی با طوسی

یکی از بهترین روش های استفاده از رنگ مرجانی در دکوراسیون منزل آن است که آن را با رنگ ها دیگری که می توانند تناسب داشته باشند ترکیب و هم نشین کنید. برای مثال همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید ترکیب و هم نشینی این رنگ با رنگ طوسی توانسته زیبایی آن را حفظ کرده و یا حتی به آن بیفزاید. به همین دلیل هم هست که در نگاه اول جذابیت این دکوراسیون نشیمن توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

رنگ سال 2019

ترکیب رنگ مرجانی با زیتونی

به طور کلی رنگ زیتونی به دلیل آرامش و حس سنتی ای که دارد می تواند فضاهای ساده را تبدیل به مکان هایی خارق العاده کند، حالا اگر در این میان رنگ مرجانی نیز اضافه شود دیگر حرفی برای گفتن نمی ماند. زیبایی هم نشینی این دو رنگ را می توانید در این تصویر به خوبی مشاهده کنید.

رنگ سال 2019

استفاده از رنگ مرجانی به صورت جزئی

معمولا برای رنگ های شادی مثل همین رنگ سال 2019 خیلی از افراد تصمیم می گیرند که بر اکسسوری ها و وسایل جزئی تمرکز کنند. به همین دلیل هم هست که در این تصویر می بینید که برای اکسسوری هایی مثل کوسن و یا گلدان از رنگ مرجانی استفاده شده است.

رنگ سال 2019

استفاده از رنگ مرجانی در دکوراسیون اتاق کودک

آرامش و گرمای موجود در رنگ مرجانی باعث شده که به یکی از گزینه های منتخب برای دکوراسیون اتاق کودک تبدیل شود. به همین دلیل هم هست که اگر به این تصویر نگاه کنید متوجه زیبایی فضا خواهید شد.

بیشتر بخوانید: رنگ اتاق دخترانه ، 11 گزینه بی نظیر پیش روی شما است!

رنگ سال 2019

رنگ مرجانی در دکوراسیون آشپزخانه

گرمای این رنگ می تواند روح تازه ای را به دکوراسیون آشپزخانه شما منتقل کند. شاید در همین راستا اشتهای شما برای میل کردن غذا نیز افزایش یابد! با توجه به این تصویر شما هم می توانید از این رنگ به صورت سرتاسری در دکوراسیون آشپزخانه تان استفاده کنید و هم آن که فقط برای کابینت ها و یا سطوح کوچک تر به سراغ رنگ مرجانی بروید.

رنگ سال 2019

ترکیب رنگ مرجانی با سفید

همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید ترکیب رنگ مرجانی با رنگ های ملایمی مثل سفید می تواند فضای شما را به شدت لطیف و آرامش بخش کند. به همین دلیل هم هست که آرامش موجود در دکوراسیون نشیمن این تصویر به شدت به دل می نشیند!

استفاده از رنگ مرجانی در دکوراسیون اتاق خواب

از آن جایی که اتاق خواب فضای آرامش بخش و ساکتی را می طلبد که بتوانید ساعت های پایانی روز را با آرامش در آن سپری کنید توصیه ما این است که در صورت تمایل به استفاده از رنگ سال 2019 برای این فضا به سراغ جزئیات بروید. انرژی و گرمای موجود در این رنگ ممکن است برای برخی موارد برای اتاق خواب شما مناسب نباشد. با این حال این شما هستید که با توجه به سلیقه تان می توانید انتخاب نمایید.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

نویسنده: طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *