رنگ دیوار خانه، با این 14 رنگ به استقبال تابستان بروید!

تاریخ بروزرسانی : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی: ممکن است شما هم دوست داشته باشید که رنگ گل و گیاه، نور و تمامی این حس و حال خوب را در خانه تان ببینید و از آن لذت ببرید. باید گفت که فصل تابستان بهترین زمان برای انتخاب این رنگ ها در خانه است. Ihome.ir تصمیم دارد در این مطلب در رابطه با همین موضوع صحبت کند. با ما همراه باشید تا 14 رنگ تابستانه مناسب برای خانه را به شما معرفی کنیم.

رنگ دیوار جدید

رنگ مرجانی دیوار

باید گفت که رنگ صورتی فقط به اتاق دخترانه محدود نمی شود. شما می توانید با اضافه کردن المان ها و عناصر دکوراسیونی دیگری مثل این تصویر آن را بهمناسب ترین رنگ دیوار خانه تبدیل کنید. سبک بوهو نیز دقیقا همین کار را می کند.

رنگ دیوار جدید

رنگ سبز کدر

این رنگ جواهرگونه می تواند به شما کمک کند تا خانه ای بی نظیر خوش آب و رنگ داشته باشید. شما می توانید با اضافه کردن گیاهان خانگی زیبایی  رنگ دیوار خانه را چندین و چند برابر کنید.

رنگ دیوار جدید

رنگ خردلی

بای این رنگ شما می توانید طیفی از رنگ زرد را در منزلتان داشته باشید که همانطور که در این تصویر نیز می بینید می تواند با رنگ سفید و یا تضادی که با آبی و سبز دارد بی نهایت زیبا و دوست داشتنی شود.

رنگ صورتی فلامینگویی

پیشنهاد ما این است که برای خانه ها و اتاق هایی با فضای کم از این رنگ استفاده کنید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید این رنگ برای اتاقی مابین اتاق خواب و حمام مستر قرار گرفته و به خوبی هم می درخشد. این رنگ می تواند حس و حالی رمانتیک و آرامش بخش به خانه شما ببخشد.

رنگ دیوار جدید

رنگ سبز دریایی

این رنگ می تواند بهترین گزینه برای اتاق خواب باشد. همانطور که در این تصویر هم به خوبی می بینید می توانید به ترکیب رنگ سبز دریایی با رنگ های روشن دیگری فکر کنید که می تواند جذابیت خانه تان را بیشتر کند. مسلما کار سختی نخواهد بود!

رنگ دیوار

رنگ لیمویی

پیشنهاد ما این است که لیمویی را برای  رنگ دیوار خانه به خصوص حمام خود در نظر بگیرید. مسلما احتیاج خواهد بود که از تضادهایی هم در این فضا استفاده کنید. اتاق نوزاد هم می تواند برای این رنگ مناسب باشد.

رنگ دیوار جدید

رنگ آبی

طیفی از رنگ آبی که در این تصویر مشاهده می کنید می تواند نوعی آرامش به اتاق شما ببخشد. مسلما با این رنگ اتاق خواب رویایی ای خواهید داشت.

در ihome.ir  بیشتر بخوانید: رنگ دیوار جدید، پرطرفدارترین رنگ های 2018 کدامند؟

رنگ دیوار جدید

رنگ سبز مغز پسته ای

این رنگ ممکن است در نگاه اول حسی از رنگ زرد را به شما القا کند. همانطور که در این تصویر هم می بینید می توانید این رنگ را با سبزهای روشن هماهنگ کرده و تناسب زیبایی بینشان ایجاد کنید. علاوه بر این استفاده از مبلمان و وسایل چوبی در کنار این رنگ می تواند شاهکاری به حساب آید. همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید تمامی این موارد در کنار رنگ سفید بی نظیر شده است.

رنگ دیوار جدید

رنگ نیلی

این رنگ دیوار خانه می تواند دکوراسیونی کلاسیک به شما هدیه دهد. قطعا در چنین فضایی احساس می کنید که در کنار ساحل هستید و حالتان خوب خواهد شد. شما می توانید برای مکمل این رنگ از درخشش رنگ نقره ای برای سقف استفاده نمایید.

رنگ دیوار جدید

رنگ بنفش

شما می توانید با کمک این رنگ، فضا را بزرگ تر جلوه دهید. این رنگ می تواند گل های تابستانی را به یاد شما بیندازد. باید این را هم اضافه کرد که شما برای زیباتر و البته کامل تر شدن رنگ بنفش در اتاق و خانه تان می توانید به سراغ رنگ مکمل آن یعنی زرد بروید. همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید قطعا انتخاب خوبی خواهد بود.

رنگ دیوار جدید

رنگ زیتونی کمرنگ

این رنگ می تواند برای خانه های روستایی انتخاب خوبی به شمار رود. همانطور که در این تصویر هم به خوبی مشاهده می کنید این رنگ می توان  هم گرما و هم سرما را به همراه داشته باشد.

در ihome.ir بیشتر بخوانید: دکوراسیون منزل، با این 13 ترفند تابستان را به خانه بیاورید!

رنگ دیوار جدید

رنگ هلویی

فکر نکنید که رنگ صورتی و هلویی فقط مختص بانوان است. شما می توانید مانند نشیمنی که در این تصویر هست از این رنگ برای خنک تر و البته زیباتر شدن خانه تان استفاده کنید.

رنگ دیوار جدید

رنگ سبز بهاری

این رنگ با خود نوعی تازگی و طراوت به دنبال دارد. شما می توانید با کمک طرح ها و الگوهای مختلفی در این رنگ یک خانه بی نظیری مهیا کنید.

رنگ دیوار جدید

رنگ رزگلد

رنگ رزگلد بی نظیر است. همانطور که این تصویر هم به خوبی بیان می کند این رنگ می تواند حال و هوایی رمانتیک برایتان به ارمغان بیاورد. نشانه ها و چاشنی هایی از طلایی هم آن را بی نظیر خواهد کرد.

* در مطالب بعدی شما را با ترفندهای بیشتری از دکوراسیون منزل با حال و هوای تابستانی آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:housebeautiful | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *