رنگ دیوار آشپزخانه ، 14 ترکیب شگفت انگیز برای تمام فصول!

تاریخ بروزرسانی : ۲۹ دی ۱۳۹۷

آشپزخانه: آماده هستید که تغییری در دکوراسیون به وجود آورید؟ پس بهتر است به فکر رنگ مورد نظر خود باشید. دوست دارید رنگ کابینت آبی و قرمز باشد و یا سبز و طوسی را به کار ببرید؟ انتخاب ترکیب رنگی مورد نظر کمی دشوار به نظر می رسد ولی ihome.ir در این مطلب 14 نمونه رنگ دیوار آشپزخانه با ترکیب رنگی متفاوت را نشان می دهد تا بتوانید راحت تر انتخاب کنید.

آبی ملوانی

اگر ترکیب رنگی آبی و سفید به نظر ساحلی می رسد، می توانید آن را برای تم ملوانی هم به کار ببرید. برای این منظور باید رنگ آبی را تیره تر انتخاب کنید. در این تصویر ترکیب رنگی ذکر شده در کنار فلز برنز و مسی زیبایی بیشتری دارد.

رنگ دیوار آشپزخانه

طوسی ملایم

این آشپزخانه کاملا واضح است که چطور رنگ طوسی برای رنگ دیوار آشپزخانه می تواند آرام باشد و نه بی رنگ و رو. در این نمونه فضای پخت و پز مینیمال است و در کنار کاشی دیواری یا طرح هندسی، فضا را تازه، مدرن و جذاب کرده است.

رنگ دیوار آشپزخانه

سرمه ای

اگر حس می کنید تضاد رنگ سفید و سرمه ای زیاد است، به جای سفید طوسی را انتخاب کنید. تنالیته حاضر فضای آرام و ظریفی را ایجاد می کند که برای حضور در آن پخت و پز بیشتر ترغیب می شوید.

رنگ دیوار آشپزخانه

سفید مایل به طوسی

اگر حس می کنید که رنگ سفید به تنهایی فضا را یکنواخت می کند، از سفیدی استفاده کنید که به طوسی متمایل است. این رنگ همچنان روشن است ولی تناژ گرمتر آن فضای آشپزخانه را دعوت کننده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین رنگ کابینت آشپزخانه ، به سفید نه بگویید!

رنگ دیوار آشپزخانه

سبز روشن

رنگ سبز کدر روشن در این تصویر در بخش میانی آشپزخانه و فضای غذاخوری استفاده شده است. این آشپزخانه با کاشی های براق یشمی رنگ ترکیب فوق العاده ای ایجاد کرده اند.

رنگ دیوار آشپزخانه

آبی دریایی

رنگ آبی دریایی و روشن آرامش بخش و تسکین دهنده است. این رنگ به اندازه ای روشن است است که می تواند نقش یک رنگ خنثی را بازی کند، خصوصا زمانی که کمی رنگ طوسی هم درون آن وجود داشته باشد.

طوسی و سیاه

در این تصویر هود آشپزخانه از جنس روی و سیاه رنگ است که ظاهری صنعتی دارد و با کاشی های بین کابینتی سیاه رنگ فضایی متفاوت برای رنگ دیوار آشپزخانه خلق کرده است. قابلمه و تابه های آویزان دکوراسیون را متفاوت تر کرده و باعث شده فضای مورد استفاده در کابینت هم بیشتر شود.

رنگ دیوار آشپزخانه

کله غازی

این رنگ در واقع نوعی سبز است ولی از نوع کله غازی! رنگ دیوار آشپزخانه در این تصویر همه اجزا را به خوبی با هم هماهنگ کرده و با فرش و گیاهان هم ست است.

رنگ دیوار آشپزخانه

طوسی

در این آشپزخانه همه چیز طوسی است. برای اینکه این انسجام در همه دکوراسیون دیده شود، در همه کابینت ها و جزیره از رمگ مشابهی استفاده گردیده است.

رنگ دیوار آشپزخانه

طوسی روشن

بافت طبیعی را می توانید با استفاده از روشن ترین رنگ طوسی در فضا ایجاد کنید این رنگ خنثی و آرام است و در نور آفتاب به رنگ آبی روشن دیده می شود.

رنگ دیوار آشپزخانه

طوسی مایل به آبی

در آشپزخانه ای که در تصویر می بینید، فضا بزرگ است و پنجره در شرق و غرب آن وجود دارد. رنگ طوسی مایل به آبی رنگ مناسبی است که بر اساس نور موجود تغییر می کند و هرگز کسل کننده نخواهد بود.

رنگ دیوار آشپزخانه

زرد

در این آشپزخانه رنگ زرد در کاشی های بین کابینتی و در برخی قسمت ها به عنوان  رنگ ديوار آشپزخانه به کار برده شده است. صندلی اپن قرمز رنگ هیجان فضا را بیشتر کرده است.

رنگ دیوار آشپزخانه

رنگ صدفی

رنگ به کار رفته در آشپزخانه این تصویر گرما و دنج بودن خاصی ایجاد کرده ولی در عین حال تداخلی با سبک سنتی آن ندارد. فضا کمی قدیمی شده و برای زندگی کردن مناسب است. این رنگ با فضاهای مجاور هم راحت تر تلفیق می شود.

رنگ دیوار آشپزخانه

سبز آبی روشن

این رنگ سبز آبی روشن در واقع سفیدی است که به سمت رنگ های دریایی رفته است. این رنگ هوای آشپزخانه را تازه می کند.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع : housebeautiful | مترجم: صدف حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *